Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok a savam és nagyon kivagyok...

Sok a savam és nagyon kivagyok tőle, milyen módszerek vannak rá amik segítenek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Rennie csodákra képes:)
2010. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Rennie Antacidumot.Ez nagyon jó, és gyakorlatilag nem is gyógyszer, kálcium van benne.Ezt bátran szedheted.De az is segíthet, ha háztartási kekszet rágcsálsz.
2010. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A rennie biztos nem árt? mert az van itthon:)rágcsálhatok én bármit semmi nem jó :(

baba előtt is volt baj a savammal de most pfff

köszi a válaszokat:)

2010. febr. 5. 08:46
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet most hülyének néztek de nekem az első pár hónapban annyira sok volt a savam hogy már fájt a torkom és majdnem kórház lett belőle:-( de egyszer moziba mentünk és vettünk popcorn-t és láss csodát elmúlt!!!! utána minden este megettem egy tál popcornt 3 és fél hós korig hogy el tudjak aludni:-))))
2010. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
fekvés előtt közvetlenül egy jó pohár hideg tej!!!a rennie-ről nekem azt mondta a dokim,hogy nem jó!
2010. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
első vagyok.Rennie tuti h nem árt rá is van írva h terhesség alatt is fogyaszható nézd csak meg:)
2010. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem a negró vált be és az ásványvíz, semmi gyógyhatású készítmény nem volt jó.
2010. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A pocornos válaszoló vagyo:-) a renét tényleg lehet alkalmazni SEMMI BAJA NEM LESZ A BABÁNAK:-))) Ha neked beválik eheted mint a cukrot:-)
2010. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem a salvus víz segített. A gyógyszertárba vettem. Nagyon sós íze van, de használt.
2010. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én egy kezdődő gyomorfekélyes kismama vagyok, ha nincs nagy gáz akkor jó a Rennie is, de ha nagy a baj igyál Salvus vízet és egyél lugosító ételeket, házt. keksz helyett inkább Korpovit kekszet és kerüld az édes, cukros ételeket! Kitartás és tegyél nagy párnát a fejed alá, hogy feljebb legyen, mint a tested, így nem marja a torkodat! Remélem segítettem, de írhatsz nyugodtan privibe is!
2010. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!