Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült valaki mostanában az...

Szült valaki mostanában az egri Markhot Ferenc kórházban?

Figyelt kérdés
Milyenek az orvosok, csecsemősök, ápolók, szülésznők? A baba megszületése után egy szobába lehet az anyával? Mit kellett bevinni a babának, miket kért a kórház? Minden érdekelne, ami ezzel kapcsolatos. Előre köszömöm a válaszokat. 35 hetes km
2015. jan. 7. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát engem is érdekelne hogy mostanában milyen.én júliusra vagyok kiírva.ugy tudom nagy most a káosz ott...én 2012-ben szültem.együtt voltam a babámmal.vannak rendes nővérek is meg kevésbé rendesek.nekem nem volt akkor fogadott orvosom meg szülésznőm(most sem lesz)vajúdás alatt le se sz.rtak.orvost nem is láttam azt sem tudom ki volt akkor az ügyeletes...szülésznőnél szültem(nem emlékszem a nevére)vele nem volt bajom.a csecsemős nővérek között volt bunkó nem törődöm is.vinni kell mindent konkrétan a gyereknek pelus,t.kendő,ruha,azt hiszem alkohol volt bent de én azt is vittem.arra készülj hogy a koszt nem az igazi.szoptatós anyáknak zöldbabot adtak.a fiam attol a naptol kezdve hasfájós volt...de ez 2 éve volt.
2015. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én se fogadtam orvost. Várok még tapasztalatokat.
2015. jan. 8. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!