Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek infója arról,...

Van valakinek infója arról, hogy Dr. Mészáros Márta (jelenleg az esztergomi kórházban dolgozik) vállal-e még szülést?

Figyelt kérdés
Semmi infót nem találok erről, csak 1-2 éves bejegyzéseket. Régóta járok a doktornőhöz magánrendelésre. Most terhes vagyok, nagyon szeretnék nála szülni, de nem tudom, vállal-e még szülést. Persze megkérdezem, ha legközelebb megyek, de gondoltam hátha van itt valakinek friss információja. Köszönöm!
2015. jan. 10. 13:23
 1/2 anonim válasza:

Szia.én 2013-ban szültem,akkor azt 'csiripelték',hogy már nem vállal.egyébkènt valóban egy lelki ismeretes normális doktornő :)

Dr. Benya Lászlót tudnám ajánlani :)

persze azért inkább kèrdezd meg a doktornőt ,hogy igaz e :)

2015. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!

Leírom, hátha valaki idekeveredik, és érdekli: nem vállal már sajnos szülést a doktornő, de nagyon szívesen ajánl megbízható kollégát, ha kéri az ember :)

2015. jan. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!