Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltatok olyat, hogyha...

Tapasztaltatok olyat, hogyha elcsúszik a saját napirendetek, megváltozik a magzaté is? 34 hkm

Figyelt kérdés
Késői ébredésre gondolok pl. Mozog ma is, de sokkal kevesebbet, most meg majd kiugrik szegény, annyira csuklik...

2015. jan. 11. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy egy magzatnak van napirendje :)

nekem nincs napirendem, mikor terhesség végén otthon voltam meg pláne nem volt, de nem vettem észre változást, nem hiszem, hogy köze lenne a csuklásnak meg a kalimpálásnak ahhoz, hogy mit mikor csinálok. még egy 2 évesnek sincs időérzéke, nemhogy egy meg nem született babának :)

2015. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahol jogos, amit írtál. Nálunk mégis megfigyelhető egyfajta rendszer a mozgások között, megszokott körülmények "szinte" órát lehetne állítani hozzá, ami az aktív, nagy mozgásokat illeti.
2015. jan. 11. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:

de igazából azt se tudhatod, hogy mikor mozog ébren van-e vagy alszik. ugyanis alvás közben is mozognak. és nagyon sokat alszanak, ugye amikor megszületik azért kelnek gyakran mert éhesek, de a hasadban nincs éhség érzete, folyamatos a táplálék.

de persze te tudod, ha neked ilyen van és zavar, akkor állíts órát esténként :)

2015. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!