Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Ti hol vesztek...

Kismamák, Ti hol vesztek kismamaruhát? Próbálkoztatok a meglévő nadrágok átszabásával?

Figyelt kérdés
Én már mindenhol néztem, a márkás boltoktól a vateráig mindenütt, de olyan érzésem van, mintha a kismamák nem nézhetnének ki csinosan. miért nem lehet, normális elegáns ruhákat kapni kismamákra?? ugyanolyat amilyet a hétköznapokban is hordunk, csak nagyobb pocirésszel...mindenhol csak vitorlavászon méretű, trapéz és kord nadrágokat látok, ez engem elkeserít, semmi pénzért nem venném fel.. próbálkozott valaki a meglévő nadrágjai otthoni átszabásával?

2015. jan. 11. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem gond, csinosabb lehetsz, mint normál állapotban! Brendonban és a legtöbb bababoltban olyan tuti ruhák vannak, hogy nekem a szívem szakadt meg, de sajnos horror áron. Legalábbis nekem. Én kínaiban is is találtam olyanokat, amiben csinos voltam. Nadrág is van dögivel, pl. C&A, farmer és mindenféle csinos nagrág kismama verzióban.
2015. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a kérdésre a konkrét válasz ebből következve, hogy nem, átszabással nem próbálkoztam.
2015. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én varrattam, illetve kicsi butikban vettem. Nekem mondjuk kosztümnadrágok voltak ezek, illetve egy lezserebb szövetnadrág. Illetve kölcsön is kaptam. Farmert például nem bírta a bőröm, így sok.nadrág kiesett. Átszabással nem próbálkoztam, mert egy kicsit combra, fenékre is sikerült végre hiznom (44 kg-val estem teherbe, éhező afrikainak néztem ki).
2015. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én h&m-ben és hello baby-ben vettem a ruháimat. mind a kettőben lehet csinos ruhákat is venni.
2015. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen azért azt tegyük hozzá, hogy az ár is lényeges szempont:) nem szeretnék 10ezret adni egy nadrágért amit jó esetben 2-3 hónapig hordok mert utána évszakváltás jön:) még akkor sem, ha utána jó eséllyel el tudnám adni.
2015. jan. 11. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
én az olx.hun kerestem, ket felsot egy nadragot osszesen 3000er pl, szinte uj allapotban. amugy meg a hadaba is vasarolgattam ilyen bő kotozos kardiganokat amik nem kimondottan terhes nonek vannak de legalabb jok lesznek a baba utan is.
2015. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a h&m-ben vettem nacikat, szerintem az árban is teljesen rendben van, ráadásul olyan stilusúak, amiket egyébként is simán felvennék pocakbetét nélkül is. Kb mint egy nem terhes nadrág, kb 7-10 ezer Ft. Felsőket turiztam csomót. :) ezenkívül Vaterán is vettem ezt-azt. A kifejezetten kismama ruhákat árusító boltok szerintem pofátlanul, és indokolatlanul drágák, így a közelükbe sem mentem. :))
2015. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is most kezd aktuális lenni a kérdés, keresgéltem a neten, hát, én is kiakadtam a kínálaton... Én farmert szeretek hordani, de olyat, ami feszes, csőszárú, és normálisan áll az emberen, nem lóg mindenhol. Nekem is az volt az érzésem, hogy ez mintha a kismamáknak luxus lenne, vagy nem tudom, borzalmas buggyos, lógós, kinyújtott, tartás nélküli nadrágokat láttam mindenhol, amik mindenhol elállnak, nagyrészt trapéz szárral. Ahogy néztem, kb. csak a H&M-nél láttam olyat, mint egy normális farmer, csak ugye pocakrésszel. Ezekért meg sajna elkérnek 8-10 ezer forintot, de nagyon úgy tűnik, hogy nem lesz más választásom, kénytelen leszek ennyiért nadrágot venni, ha nem akarok úgy kinézni, mint valami lepukkant tehén.

A meglévő gatyáimat én egyébként nem szabnám át, az a tervem, hogy azok szülés után pár hónappal újra jók lesznek rám :D

2015. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a GAP honlapjáról rendeltem. Vannak olyanok is, amik poci alatt szabottak, ezeket még most is hordom (6 hós a babánk). A fölsők kuponnal 3500-ra jönnek ki, sztem ez sem drága.
2015. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha szereted az egyenes szárú vagy a denim leggings-eket (bocsi, ennek nem tudom mi hivatalosan a magyar neve), akkor mindenképp a H&M-ben nézelődj. Én ott vettem nagyon csini nadrágokat, csak a hasrészük más, kismamákra szabott, amúgy a nadrágok fazonja pont olyan, mint amilyeneket előtte is hordtam.

És árban sincsenek elszállva, annyiba kerülnek, mint a normál farmerok, nadrágok.

2015. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!