Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babára vágyunk, de pcos-em...

Babára vágyunk, de pcos-em van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Endokrinológus még semmit nem segített.

Viszont nagyon vágyunk már kisbabára,de nem tudom mit kéne tegyek.

Mit szedhetek,vagy egyek,igyak.

Hiába kérdezgetem az orvost,de nem mond semmit,nem segít.

Nincs semmi megoldás,hogy eshetnék teherbe emellett.

Annyit mondtott szedjem a fogamzásgátlót 1 hónapig,majd csak utána lehet.



2015. jan. 12. 19:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
keress egy hozzáértő endokrinológust és dietetikust. A FB-on nagyon jó csoportok vannak, a kérdéseidre ott választ kapsz. pl. [link] [link]
2015. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ne szedj fogigátló....mens mentis nézz utánna ők nagyon jók pco együtt jár inzulinrezisztenciával...első körben inzulin és cukor három pontos terhelés...annak fényében hármas ill. négyes kezelés....mozgás diéta metformin és lelki erősítés sajna a metet csak endos doki írhat ki keress egy másik endos dokit....a mens mentis segít drága de ők profik.....
2015. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
MensMentis! Bármi áron! Mindent megkapsz egy helyen. Igen, magán hely, igen, belekerül pár ezerbe, mire végig érsz a szokásos dolgokon, de ha összeadom, hogy a 3 év félrekezeléssel mennyit szívtam... ez töredéke árban! Nagyon jó orvosok, távkonzultáció, labor már aznap délután, vagy másnapra! Nekik köszönhetem a gyermekem!
2015. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Jah: az az orvos, aki fogamzásgátlóval kezeli a problémád, ADJA VISSZa a diplomáját! A mai világban ezt írni PCOS kezelésére olyan, mintha aláírná, hogy nem olvasott szaklapot az elmúlt 10 évben! Gyalázatosan ciki! Nem jó kezekben vagy!
2015. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
a pco nem gyógyítható de az állapot szinten tartható jó írányba kemény diétával ami ch alapú diéta mozgással ...és mondom a gyógyszer segítségével......előző voltam
2015. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
www.pcos.hu
2015. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
ill a második válaszoló na de nem is ez a lényeg....látod mindenki egyet ír....mens mentis :)
2015. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
2015. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

1 köszönöm,beléptem még várok a visszajelzésre.

Nincs most rá pénzem,hogy külön kezelésekre menjek.

Enélkül nem tudok teherbeesni?

Kétoldalú petefészek cisztám van,a cukrom normális és minden más is.

Sajnos itt nemsok lehetőség van,faluban élünk.


De viszont télleg nagyon szeretnék babát.

2015. jan. 12. 19:46
 10/26 A kérdező kommentje:

Nincs más megoldás a baba érdekében?

Muszály menni kezelésre vagy nem tudom mikre?!

2015. jan. 12. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!