Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól független még ugye...

Attól független még ugye terhes vagyok? Fog ez változni?

Figyelt kérdés
6hetes terhes vagyok.Orvos még nem látott,csak teszteltem,és kb annyi lehetek.Az lehet hogy nincs semmi bajom,csak annyi hogy megállás nélkül éhes vagyok.Hajnalba is (3kor) arra keltem fel,hogy éhes vagyok nagyon.Nem undorodom kajátol,szagoktól.Csak puffadás van,és éhség érzet.Ez normális? A mellem is fáj,és duzzadt,de a bimbó se szineződött el.21 vagyok
2008. aug. 20. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Teszt ritkán téved pozitív irányba. Tünetek nem mindíg vannak, és nem kell feltétlenül az összes tünetnek meglennie. Nekem pl. csak a hányinger és mellfeszülés volt, az is csak a 10. hétig. Menj orvoshoz, úgyis csak ő tudja a tesztet megerősíteni. Lehet hogy már szívhang is lesz! Gratulálok a babához! Üdv 27 hetes kismama
2008. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, valószínűleg terhes vagy. Engem is 7-8. hét környékén látott doki, akkor már volt szívhang is. Semmilyen tünetem nem volt, még annyi sem, mint amennyit te leírtál, mensi szerű görcseim voltak aznap éjszaka, amikor meg kellett volna jönnie. Kétszer teszteltem, amíg eljutottam dokihoz, ennek ellenére bennem fel sem merült a gyanú, hogy ne lennék terhes. Ismertem a testem, mindig pontos volt a menstruációm, akkor viszont kimaradt, volt két pozitív tesztem, szóval elkönyveltem magamban, hogy terhes vagyok. Ezt neked is érezned kell, a teszt sem szokott tévedni pozitív irányban, szóval ne aggódj.
2008. aug. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem sem voltak tipikus terhességi tüneteim,annyi hogy az elején szédelegtem kb. 1 hétig,alacsony volt a vérnyomásom. De ekkor még nem is tudtam,hogy babát várok. Azután kb. a 8-10. hét körül érzékeny volt a mellem,de ennyi. A bimbóm pedig szépen fokozatosan sötétedett be,szinte észre se vettem.
2008. aug. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is gratulálok!

Az általad hiányolt tünetek még jelentkezhetnek! Az elején én is tömtem magamba mindent: édesre sósat, aztán valami savanyút, aztán valami könnyűt, majd egy kis táplálót...:) Nekem nem is tűnt fel annyira, a párom kezdett el gyanakodni. Aztán szépen lassan jött a többi tünet...

2008. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is csak a puffadás volt a tünet, ezenkivűl semmi. Meg a mellem változott de az természetes. Eddig egyszer hánytam a terhességem alatt,kb. a 16.héten az algopirintől. Mostmár a 27.hétbe vagyunk teljesen egészségesen.

Szóval teljesen normális hogy nincs más tüneted.

Gratulálok a babához és így tovább!;)

Egyébként a korral ez nem tudom mennyire függ össze, de én 22 vagyok.:) Lehet, hogy mi fiatalabbak megússzuk a hányás, émelygéses történetet.:)

2008. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
gratulálok neked is:) és köszi szépen a válaszokat.hát igen lehet van benne valami hogy a fiatalság....;)
2008. aug. 20. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

en 27 es fel eves vagyok, es nem volt semmilyen tunetem. A baratnom 28 ill. 32 szinten teljesen tunetmentesek.

Mi oregnek szamitunk :-)?!

Ja es elfelejtettem a szomszednot, aki 37 eves, es egy kis derekfajason kivul semmi tunete nincs.

Ja, es persze mindannyian babat varunk :-)

25 hetes kismami

2008. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs szinte semmi tünetem, pedig már a 7. hétben járok. Ja! És 35 éves vagyok, másodikat várom és volt egy elhalt terhesség is. Huszon-évesen majd meg pusztultam a hányingertől meg a mellfeszüléstől. Ennyit az életkorról....
2008. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát akkor mi a szerencsések közzé tartozunk:-)
2008. aug. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!