Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kép alapján szerintetek...

Kép alapján szerintetek kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés

12+3 hetes a képen, megkérdeztem, azt mondta a szonográfus, hogy nem akar mondani semmit, mert ilyenkor még nem biztos. Viszont pont szépen látszik a képen az a bizonyos kis pöcök, ami ugye vagy csikló, vagy fütyi, állítólag annak az állásából meg lehet mondani, kíváncsi vagyok a véleményekre :) Kevesebb, mint 3 hét múlva megyek 4D-re, akkor úgyis megtudom valószínűleg, de nagyon fúrja az oldalam :) Ti mit láttok?


[link]


2015. jan. 13. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen fiú.
2015. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Komolyan? Te miből látod? Én próbálok olvasgatni a neten, hogy mit kell nézni, külföldi oldalon azt láttam, hogy ha a pöcök nagyjából vízszintes, akkor lány, én vízszintesnek látom, de lehet, hogy nem jót nézek :D
2015. jan. 14. 00:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Fiú
2015. jan. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg vagy fiú, vagy lány.
2015. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, vagy fiú, vagy lány, de az biztos :D


Egyébként komolyan érdekel, hogy ha tényleg látjátok, akkor ti miből látjátok?

2015. jan. 14. 00:21
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem olyan szögben van, hogy látni lehessen és még valóban nagyon fiatal ahhoz, hogy biztonsággal meg tudja mondani a szonográfus, akkor mi laikusok is max. tippelgethetünk.

Amit az 1. válaszoló a baba "fütyijének" néz, az nem is az.

2015. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sejtem, hogy mi látszik fütyinek, igazából én is arra gondolok, hogy az az a valami, amit nézni kell, de azt nem tudom, hogy fütyi vagy csikló. De lehet, hogy az nem is az, én tök tapasztalatlan vagyok, első babám, gondoltam, hátha van itt, aki valamennyire ért hozzá. De persze tudom én, hogy ez nem biztos még ilyenkor, csak szokás szerint nem bírok várni :D
2015. jan. 14. 00:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez a kép a 12.heti ultrahangon készült a kisfiamról.


[link]


Szerintem a tiéd kisfiú!

2015. jan. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kisfiú:) de mivel még tényleg nagyon fiatalka sokszor csalhat a kép és kislány is lehet.:)
2015. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na, 8-as a tiédnél valóban tök egyértelmű, de én az enyémnél olyat nem látok :D

Lehet amúgy tényleg nem is látszik normálisan az a "valami", vagy totál nem tudom, mit kell nézni. A lábait látom, hogy fölfelé tartja, de olyan fölfelé álló valamit én nem tudok kivenni. Mindegy, a többség szerint fiú, talán tényleg az, 2 és fél hét múlva kiderül :)

2015. jan. 14. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!