Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a 8. hetben növekvő...

Normális a 8. hetben növekvő poci és az émelygés enyhulese? Múlt héten egész nap a wc t olelgettem, de pár napja már csak estére kellemetlen a helyzet. Szerintetek rendben van ez igy?

Figyelt kérdés
😊
2015. jan. 14. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tejesen normális, hogy enyhülnek a rosszullétek, sőt az is normális lenne ha egyik pillanatról a másikra megszűnnének. A növekvő has inkább csak puffadás, 8 hetesen még csak akkora a baba mint egy szem málna, szóval semmiképpen nem miatta nő. Majd a 17. héttől már elkezd majd növögetni (bár van akinek még ennél is sokkal később).
2015. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hetesen még nem nő a pocid, maxumim puffadsz. Az se baj, ha jönnek-mennek a tünetek, örülj neki, ha enyhül a hányás! Egyedül az erős görcs és a vérzés a baj, nekem ezt a dokim mondta, amikor keveselltem a tüneteket. :)
2015. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat! Megnyugtattatok! :) :)
2015. jan. 14. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább élvezd ki, hogy már túl vagy a rosszulléteken...de az is lehet, hogy most kaptál pár nap "szabit" és 1-2 nap múlva megint sajnos rosszabbul leszel. Én a 15. hétig folyamatosan rosszul voltam, viszont kétszer is volt, hogy 3 egész napra minden tőnetem elmúlt egyik napról a másikra. Ez gondolom mindenkinél más, szóval neked szurkolok, hogy véglegesen legyél túl a rosszabb napokon! :)


A hasad pedig ahogy írták is, csak puffadt, ez még így lesz pár hétig.

2015. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!