Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetes terhes vagyok a doki...

37hetes terhes vagyok a doki gombás fertőzést talált. Semicilint kaptam rá4*2 szemet. A patikus szerint ez egy lórúgás lehet ennyit szedni belőle? Nem lehet bajunk?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 36. vagyok szintén ez a bajom, de nekem a klion d100-at írta, és sok kismamától hallok hasolnó panaszt, nekik is ezt írtak.

Elvileg orvos, csaknem ír fel olyat amiből baj lehetne, de én még tényleg nem hallottam semicilint erre.

A terhesség elején a canesten combit szokták, a második felétől pedig a kliont! De hátha lesz aki hasonló képp van mint te, és kutyabajuk nincs!

sok sikert

2008. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is ez a helyzet, Semicillint kaptam rá (500 mg-ost), napi 3x1 szemet. Kérdezd meg a dokit, mert lehet elírta az adagot. Szerintem csak 4x1 szem akarna lenni. Én nem vagyok orvos, de a betegtájékoztatóban is az szerepel, hogy az 500 mg-ból napi 4x1 szem a megengedett, a 250 mg-ból lehet napi 4x2 szemet bevenni. Én nem vennék be napi 4 szemnél többet!

De mindenképpen kérdezd meg először a dokit!

36 hetes kismama

2008. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 36 hetes vagyok, nekem baktérium van a vizeletemben, és én is Semicillint kaptam 4*2-t. A 250 mg-ost. Én beszedem rendesen, ahogy fel lett írva.

Azt gondolom a doki tudja miért ezt írta fel nekeünk, és nem kéne benne kételkedni.

Amúgy az antibiotikumok többségét 5 napig kell szedni, 4*2*5=40. Nem véletlen, hogy pont ennyi van a dobozban.

Mielőbbi gyógyulás kívánok!!

2008. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!