Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20. hétben vagyok. Mennyi...

A 20. hétben vagyok. Mennyi magnéziumot szedjek egy nap, ha keményedik (feszül) a pocim? Elég a sima plussz magnézium, vagy jobb a magneB6?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj el dokihoz, majd ő megmondja mit és mennyit!

Én a Magne-b6-ban nem bízok, nekem semmiben nem segített!

Uyanígy a pezsgőtabletta sem!

A dokim Magnesii Citricii-t írt fel, napi 3*1-et.

De mindenképp meg kell vizsgálnia, mert ha már esetleg nyílik is a méhszájad (nekem nyílt 18.héten), akkor lehet, mást is kapsz még!

Minden jót!

2008. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A pocak keményedés normális dolog. A méh izomzata így készül a szülésre. A doktorom szerint ha naponta 10-nél nem több, és egy-egy alkalommal fél percnél nem tart tovább, akkor nem kell szedni semmit. Azt fűzte még hozzá, ha ettől eltérő panaszaim vannak, akkor inkább keressem meg, hogy megvizsgáljon, és annak tükrében beszéljük meg mit kell szednem rá. Szerintem te is beszélj orvossal arról, hogy miből és mennyit szedjél ha kell.

27 hetes kismama

2008. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Magne B6-ból kellett 4x2 bevennem.Tehát még a napi 8 sem ártalmas.Még néha ittam mellé Kalcium Sandoz pezsgőtablettát.
2008. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!