Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes terhes vagyok, a...

20hetes terhes vagyok, a héten a nőgyógyászati vizsgálat alkalmával megállapította az orvos, hogy a méhnyakam hossza 2000-re rövidült. Azt mondta, ha nem pihenek aktívan, akkor vetélés, koraszülés fenyeget. A legtöbb amit tehetek a fekvés?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, sok pihenés. Bár ezzel nincs még olyan nagy gond. Nekem az 5. héttől 2000-es az értékem, és sajnos nincs módom túl sokat pihenni. De nekem a doki még csak említést sem tett róla....... pedig nagyon jó doki, biztos szólna, ha baj lenne!

Nyugi

2010. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az elejétől ennyi. Én sokat vagyok vízszintben, mert az ülés sem jó rá, olyan mint az állás. Feküdj amennyit teheted. Nem parázom túl, mert ez alkati, nekem ha akarnám sem lett volna 3000-res. De azért jobban vigyázok magamra. Magnézium is hasznos lehet.
2010. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg a legtöbb,amit tehetsz, hogy betartod az orvos utasításait! Nem véletlenül mondta, hogy pihenj amennyit csak lehet!

Minden jót nektek:)Pihenj amennyit csak tudsz és nem lesz gond!( nekem is fokozottan kellett figyelnem a terhességem alatt,sőt..még a házas életről is levoltunk tiltva:(, de megérte, gyönyörű, egészséges kislányunk született, és túl is hordtam:)

2010. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nektek keményedett a hasatok a 20. hét körül, mert nekem elég szokszor?

Köszönöm a válaszokat

2010. febr. 7. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is sokat keményedik, és most a 24. héten 2100-as a méhszájam. Igaz, már negyedik baba, így mondhatni normális. Szerintem amíg nem nyílik, ne izgulj! (Nekem a harmadikkal is hamar rövidült + nyílt, és két kicsi mellett nem is tudtam pihenni, mégse lett gond, sőt, a 39. héten indították a szülést!)
2010. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom,nekem a 24.héttől 2000,de nekem egyáltalán nem mondta a doki,hogy jobban kéne vigyáznom,sőt ,azt mondta,minden rendben van és jól zárok,mivel a belsők 0-sak,az,hogy a külső kicsit rövidebb lett,semmi problémát nem jelent!De úgy látszik orvosa válogatja,de szerintem az ilyenekbe egy kis paráztatás is van....!31 hetes kismama
2010. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!