Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes vagyok. Nagyon fáj a...

10hetes vagyok. Nagyon fáj a torkom, köhögök, rosszul érzem magam, étvágyam sincs. Szerencsére eddig lázam se volt, remélem nem is lesz. Mit ajánlotok? Az orvosom azt mondta gyógyszert nem szedhtek.

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
torokfájásra a strepsils-t ajánlom,vagy mézet, esetleg mind a kettőt.hülyeség, lehet szedni gyógyszert, amit a háziorvos ír ki, én is szedtem, kutya baja a kislánynak.
2010. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem is kell gyógyszert szedned. Antibiotikumot felesleges lenne vírusos náthára bekapkodni, úgyse hatna, más meg nincs, csak az immunrendszered. Meleg tea, méz, fokhagyma, ágynyugalom (ez nagyon fontos!), torokfájásra zsályatea kortyonként, köhögés ellen keskenylevelű útifű-szirup. Igyál sokat, még ha nem kívánod is. Enni viszont nem kell, csak ha kívánod.


Orvos és gyógyszer bőven elég akkor, ha lázad van, vagy a köhögés a mellkasodra húzódik, akkor viszont azonnal!

2010. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Stodal homeopátiás szirup! Kimondottan ilyen esetekre jó!
2010. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb ugyan ebben az időszakban ugyanilyen bajom volt. Több mint egy hétig bírtam gyógyszerek nélkül, de aztán annyira fájt már a tüdőm meg a hasam a sok köhögéstől, hogy kénytelen voltam dokihoz menni. Kaptam Sinupret drazsét, az kb egy pofon a semminek, meg útifű szirupot ettem, szintén nulla hatással. Egyetlen antibigyó van, ami szedhető kismamáknak is, persze a neve nem jut eszembe. Az viszont segített. Így is több mint 2 hetet szenvedtem vele.
2010. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!