Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovulációs teszt használata:kis...

Arika88 kérdése:

Ovulációs teszt használata:kislányt szeretnénk! Mikor kell együtt lennünk a siker érdekében?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ovulációs tesztet használok.Mikor kellene együtt lennünk,hogy kislány foganjon.A pozitív napok után az első negatív napon van az ovuláció.Szerintetek az első pozitív naponi együttlétből születhet kislányunk?Vagy addig akciózzunk,még a teszt negatív,és amikor pozitív lesz már ne?Köszönöm.

#kislány #lh tezst
2015. jan. 20. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs valami rendszer az ovudban? Ha tobb honapja hasznalod a tesztet, akkor mar tudod melyik ciklus nap szokott pozitiv lenni. pl a 14. napon vagy 12. napon es akkro ha tudod mikor van ovud, akkor elotte ket nappal kell a kislanyhoz es ovukor nem szabad. Szoval a tesztbol kiindulva akkor mikor pozitiv es utana mar ne. Sztem. Mert a pozitiv utan 12-24 orara ravan az ovu. Elvileg.
2015. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még most kezdtem el használni,három napja.Az a baj,hogy eddig 26.naposak voltak a ciklusaim,viszont a legutóbb 28 napra jött meg.Nagyon kislányt szeretnénk,mert már van egy kisfiúcskánk.Abból gondoltam,hogy addig még negatív akciózunk,és amikor első nap pozitív akkor nem,mert azt írja,hogy az első pozitív nap után 24-36 óra múlva van az ovuláció,ez az első negatív nap.
2015. jan. 20. 16:48
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves második,most nézem egy rugóra jár az agyunk.Félre értelmeztem a választ,szóval akkor szerinted is addig legyünk együtt még negatív.Mindig este 9-kor csinálom a tesztet,így jó mert apát esténként távol tudom tartani.
2015. jan. 20. 16:50
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp a ciklus elején próbálkozzatok, kislányhoz "hivatalosan" a tüszőrepedés előtt 3 nappal kell együtt lenni.

Nekem fogalmam sem volt a ciklusomról, mert már letettem a gyermekáldásról, de az tuti, hogy a ciklus első felében voltunk együtt, és most itt piheg a kislányom a férjem vállán. :)

Sok sikert!

2015. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi pont fordítva vagyunk, 2 kislány után most kisfiút szeretnénk. Remélem jó az elméleted, mert akkor az enyém is az :) Mi a pozitív napot követő negatív napokat céloztuk meg.
2015. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jajj lányok,remélem sikerül!Most ovu teszttel próbálkozunk,addig leszünk együtt még a teszt negatív.A többit a sorsara bízzuk.
2015. jan. 20. 21:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik hozzászóló!A lányaidnál használtál ovu tesztet?
2015. jan. 20. 21:54
 8/12 anonim ***** válasza:
A lányoknál nem használtam ovu tesztet.
2015. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remélem azért beválik,de nyilván ha kisfiú azért nem hagyjuk ott.De próbálkozni lehet,hátha...Sok sikert a kisfiúhoz Nektek!Próbálkoztok már egyébként?
2015. jan. 21. 12:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk sem nem dől össze a világ, ha kislány lenne a 3. is :)

Ez az első próbálkozós hónapunk. A lányokkal szerencsém volt, mind a kettő elsőre összejött, majd meglátjuk most hogy alakul.

Sok sikert Nektek is a kislányhoz!

2015. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!