Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, aki használ homeopát...

Kismamik, aki használ homeopátiás szert szüléskönnyitésre, melyiket használja? Illetve mi könnyithetné meg a szülést, vajúdást?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én gondoltam nem veszítek semmit, ha kipróbálom.

Cimicifugat, Caulopyllumot, Arnicat szedtem.

Mondjuk nekem nem hatott, nem tágultam sajnos, császár lett.

2015. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy vagyunk összerakva, hogy a szülés mindenképp fáj és mindenképp nehéz. Van akinek jobban, van akinek kevésbé. Szerintem ez inkább genetika, mint homeós szer függvénye. Ami biztos, a jó fizikai állapot sokat segít a nyomásban. Nekem cukrot kellett bekötni annyira elfogyott az energiám. Vagy 15-öt kellett nyomnom, mire a fejét kipréseltem, a többi már könnyen kibújt. Másoknak 3-6 nyomásból is kijön állítólag. Én gyenge voltam, bár végig veszélyeztetett is voltam, kórházban/ágyban fekvő, elszoktam a mozgástól.
2015. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szedjél C-vitamint,azzal többre mész. Igaz nem fog könnyebben kijönne vagy kevésbé fájni,de a C-vitamin jótékony hatása a szervezetre bizonyított....

Ha nem vagy veszélyeztetett terhes,akkor egy kis kerékpározás, tendszeres séta és úszás nem fog ártani,csak erősit. Ha odakerülsz könnyebb lehet a tolás.

2015. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem, de nem tudom a nevüket, a szülésznőm adta. Ittam még a málnalevél teát is. 3 óra alatt eltűnt a méhszájam (ettől vagy nem, ki tudja). Mondjuk a kitolás is 3 óra lett, de a gyerekre tekeredett köldközsinóron semmilyen homeopátia nem segít. Ártani nem árt, az biztos, maximum nem segít.
2015. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval, "köldökzsinóron", bocsánat.
2015. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazt mint az első. nekem burkot repesztettek, 12:30kor és 15:50 kor meglett a kisfiam.

De kaptam közben oxitocint is, mert fájásgyengeségem volt.

De szerintem viszonylag gyorsan ment.

Ha lesz még egy babánk, akkor szintén élni fogok a homeopátiával, én hiszek benne..

2015. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

"Én gondoltam nem veszítek semmit, ha kipróbálom."

Dehogynem, az alábbiakat:

- az IQ-d csökken

- pénzt

- a hülyeséget (homeopátia) terjeszted és támogatod

2015. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!