Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettől nem lehet beteg a baba,...

Ettől nem lehet beteg a baba, ugye?

Figyelt kérdés
Eddig eszembe sem jutott, csak most nem tudok aludni, és mindenen rágódok. 14 hetes kismama vagyok, és mikor megfogadni a pici, előtte pár nappal voltam tüdőszűrésen. Ciklus 7.napján voltam, akkor múlt el a mensim, és ultrahang alapján a 10.nap körül foganhatott. Így nem tehetett kárt benne a szűrés ugye?
2015. jan. 24. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy! Nyugi! Én konkrétan terhes voltam már, csak nem tudtam, amikor megröntgenezték az egész medencémet, egy megindult vesekő miatt. Ma már egészséges 4 éves a fiam.

Azt mondta dokim, hogy ilyen pici korban, annyi a rizikó, hogy megmarad, bagy nem. De fejlődési rendellenesség nem lesz.

2015. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ettől semmi baja nem lesz nyugi.
2015. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is éppen így jártam, még nem született meg, de hidd el ment volna, ha lett volna valami baja, ilyen picin még simán elmehet, ha okozott valamit, akkor nem szoktak megtapadni. Barátnőm dettó tüdőszűrőn volt, mert egészségügyis suliba járunk és ott kell minden évben, a lánya már meg is született semmi baja nem lett. Két éves elmúlt azóta, szóval tutira:) Nyugi.
2015. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

32!!! hetes terhesen sürgősségi röntgent készítettek a vesémről (elkerülhetetlen volt sajnos).

A terhességem végéig kb nem aludtam az idegtől, mert láttam, ahogy a gyönyörű kisfiamat telibekapta a röntgengép, ott volt a felvételen az összes kis csontja, majd belezavarodtam, de megszületett, most 6 hónapos, gyönyörű, okos, mozgékony és extravidám baba :)


Ha neked még meg se fogant akkor a picid, ne aggódj, biztos nem lehet baja :)

2015. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!