Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A köldököm fölött és alatt...

A köldököm fölött és alatt sötét csik huzodik. Ez mitől alakult ki? Szülés után azonnal eltűnik?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Nem értek hozzá, de sokan azt mondják pigment, vagy a hormonok miatt van. Úgy nézett ki a köldököm, mint amibe beleszáradt a vér. Ja, és szörösebb is lett a pocakom. Márciusban szültm. Kb 1 hónapja vettem észre, hogy eltünt a csik és a szörök is.
2008. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Szia velem is ez a helyzet.A köldököm alatt és fölött is barna csík van.Bár a fölső elég halvány.Én ugy olvastam hogy a szülést követő néhány hétben ez is eltűnik.

25 hetes kismami

2008. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Linea negra a neve. A terhesség előrehaladtával egyre sötétebb lesz, aztán a szülés után egyre halványodik.
2008. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, hát azonnal biztosan nem tűnik el. Legalábbis nálam. 3 hete szültem, és a csík még ugyan olyan barna, pedig várom én is, hogy elmúljon, de állítólag még pár hétbe beletelik amíg visszarendeződik mindenünk. Én pl. nem igazán vizesedtem, az ujjaim a kezemen picit megduzzadtak, épp annyira, hogy a karikagyűrűmet nem tudtam felvenni, és még mindig nem tudom hordani, ennek is kell még pár hét :( Boldog terhességet, szép szülést neked!
2008. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Azonnal nem múlik el Nekem három hónapos a kisfiam, és most kezdett el halványodni, de még mindig látszik valamennyire!

2008. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem múlt el azonnal, sőt! 5 és fél hónapja szültem és kb mostanra tűnt el teljesen.
2008. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!