Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjünk el? Tanácstalan...

Mikor menjünk el? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13hetes ikrekes kismama vagyok . Sajnos idáig egy képünk sincsen a babakrol, a 12.heti genetkkaieg futószalag volt :( azon gondolkodunk a férjemmel hogy el kene menni 4D-re hogy legyen egy kozos képünk meg róluk. Mi a február 6-ara gondoltunk akkor leszünk 15+3 hetesek. Szerintetek van értelme? Meg tudjuk a nemuket es hogy hany méhlepényem van? Természetesen szeretnénk később is menni csak ikreknel állítólag máshogyan van...

Előre is köszönöm mindenki segitseget :)



2015. jan. 25. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívj fel egy 4D vizsgálót, ott tutit mondanak.

Nekem nem ikereim voltak, de a 15. héten még semmi nem látszott az arcból, inkább volt ijesztő, de belefért a képbe, később már nem, viszont szép képeket kaptunk, örömmel néztem a babám pofiját rajtuk. Egyébként ezeket el is mondt a aszonográfus is előre, hogy a 15. héten mire számítsak, de volt egy "ajándék jegyem" lejáró határidővel babamozira.

2015. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem voltam ikres, de 12 ill 22 hetesen voltunk 4D-n és nagyon jó élmény volt, bár ugye 12 hetesen annyira még nem az igazi, de az is jó volt nem bántuk meg :)
2015. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várjatok még egy picit. A 25. hét körül érdemes a leginkább menni :)
2015. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!