Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen normális hogy egy...

26 hetesen normális hogy egy kis sétától szúr/fáj az oldalam?

Figyelt kérdés

Ha pl kicsit gyorsabban sétálok vagy játszok a lányommal jobb oldalon a köldököm tájékán és kicsit alatta szúr,fáj. Szex közben mindig előjön.

Ilyenkor szedek be egy magnéziumot. Péntek este is fájt de akkor még reggel is egy kicsit éreztem a bal oldalt is.

Normális ez?


2015. jan. 25. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt nagyon sokszor szúrt, feszült , fájt a hasam, oldalam. Volt hogy napi 6 magnerotot vettem be. Sétálni szinte nem is birtam, mert egyből megfájdult.
2015. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik! A 22. hétben járok, de már a múlt hónapban 2000 mg-ra kellett emelni a magnéziumot, és most 3 napja megint kezdődnek a keményedések és a szurkálások. Normálisnak nem mondanám, de kezelhető. Szerencsére. Szedj több magnéziumot, persze egyeztess dokival erről.
2015. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Nekem is volt/van séta közben mindig. A doktorom szerint a baba nyom valamit, ezért van ez a szúrás. Én napi 2 magnerotot szedtem, nem emeltem ez miatt az adagot. Egy jó tanács: lassan járj tovább érsz :)


38 hetes kismama

2015. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!