Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Szerintetek?...

Mit tegyek? Szerintetek? Reggel doki, akkor is ha a görcs elmúlt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnapi napon olyan rossz érzésem van. A méhszáj érték már 32. héten 1111 volt, azóta húzo. Most 35. hét 2 napnál tartok. Olyan rossz érzés van a hüvelynél. Este kis menzi szerű görcsöm volt, bevettem a magnéziumot,majd lefeküdtem. A görcs elmúlt,de 2 óra múlva wc, nagy-kicsi, és megint kellene pisilnem. Gyerek meg csak ficánkol, csuklik,..egyre jobban fészkelődik. Persze a méhszáj érték mellé még lent is van a bogyò. De mégis most annyiba annyira éget, hogy nyelni sem tudok. Szerdán van uh, csütörtökön doki. Remélem még kihúzzuk.

2015. jan. 26. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

igen szerintem menj a dokihoz mert még egy kicsit jó volna benn maradjon a baba.

A kórházban tudnak segíteni ,addig is pihenés ,ágynyugalom és a magnézium az valóban jó.

2015. jan. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz.
2015. jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el dokihoz.
2015. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Hívtam a dokit,aki azt mondta ágynyugalom. Görcs nem jelentkezett újra, remèlem kibírja mèg a picur egy kicsit.
2015. jan. 27. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!