Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél mindjár...

Korai terhességnél mindjár megjön érzés, enyhe alhasi fájdalom, hasszurka?

Figyelt kérdés

December 31.kèn volt egy nagyon korai spontàn vetèlèsem, 4+6 napos voltam,kitisztult magàtól minden,nem volt műtèt. Viszont ma lett egy újabb pozitiv tesztem, kèsik 2 napot de fàjdogàl a hasam alja,mintha meg akarna jönni. Van okom aggodalomra? Annyira örülök, de fèlek is. Az előzőnèl ezt a hafàjdogàlàst,szurkâlàst nem éreztem. Olvastam itt a magnèziumról,mennyit kell belőle szedni?

Külföldön vagyunk, ès magnoB6 itt nincs,sima magnèzium is jó?



2015. jan. 26. 09:10
1 2
 11/14 anonim válasza:
Sziasztok! Látom már elég régi írások vannak itt. De azért reménykedem elolvassa majd valaki az én írásomat is. Én így írnám le nektek pontosan hogy állok. Pontosan 11 napja voltunk együtt a párommal. Élesben, babaprojekt beindult :)Első alkalom volt! Körülbelül 3 napja érzem a hasszúrkàt inkább bal oldalon,de van hogy jobb oldalon is belecsipked, aztán szünetel. Pici apró tompa has fájdalom is volt. Nem mondanám menstruációs görcshöz hasonlónak,mert van hogy úgy görcsöl mielőtt megjön, hogy gyógyszert kell bevennem. Inkább csak olyan tompább halványabb kis nyomó, görcsös érzés.ma a munkahelyemen egy kicsit rosszul is lettem. Olyan érzésem volt mintha felment volna a vérnyomásom hirtelen a fejem is megfájdult, körülbelül 20 percig hányingerem is volt. Mintha egy csomó lett volna a torkomban. Meg is szédültem. De megint ott van a háttérben hogy volt egy kis melegfront, lehet azt éreztem meg. De ilyen nem szokott nekem lenni. Majd később jött egy hőhullám is ledobtam magamról hirtelen a pulóvert mert annyira elkapott. Fehér folyásom is van, de nagyon minimális akár normális is lehet. És még pecsételő vérzésem sem volt :( nyugtassuk meg hogy legyek türelmes, még nincs veszve semmi. A legfontosabb pedig az hogy annyira türelmetlen voltam ,hogy csináltam egy tesztet. Sajnos negatív lett . Holnap holnapután kellene megjönnie. Lehet Korai volt a teszt? Remélem. És azt is hogy nem a sima menstruációmat érzem csak meg. A gyomrom is szokott fájni most a napokban kicsit. Ja és a melleim is érzékenyek de nem mondhatnám hogy olyan nagyon mint ahogy itt írjátok páran.
2018. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szia. Mi lett végül?
2020. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Végül mi lett? :)
2022. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


7es vagyok. Nekem akkor tenyleg terhesseg lett,de a 9.heten sajnos missed abbal vegzodott,szivhang hianyaban.

Utana oktoberben lett megint terhes,abbol viszont megszuletett a lanyom :) aki mar 6 eves,es utana meg 2 ikerfiam lett lombikbol. Most meg igyekszunk osszehozni a 4.babankat 💗🙏

2022. szept. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!