Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cytomegaloviruson vajon...

A cytomegaloviruson vajon ateshettem mar regebben ha 2 eve kisgyerekekre vigyazok?

Figyelt kérdés
Csak most hallottam errol a virusrol a 12 hetes ellenorzes utan ugyhogy nem tudtam a dokit megkerdezni hogy kerte e a vervizsgalatban ezt is. Vegre elerkeztunk a buvos 3 honaphoz erre ezzel idegelem magam.kovetkezo idopont 1 honap mulva es csak csutortokon tudom hivni a dokit is ezugyben. Amugy sima herpeszem rendszeresen van a szamon vagy orromban.de a ketto nem ugyanaz ha jol tudom...

2015. jan. 26. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy átestél, vagy nem. Ezt nem lehet tudni.

Első terhességem előtt nem estem át rajta, a második előtt (5 évvel később), viszont már igen. Fogalmam sincs, hogy mikor, miért és mitől pontosan, mert tök tünetmentes dolog lehetett.


Az sem jelent semmit, hogy gyerekekre vigyázol. Attól még nem kell törvényszerűen átesned rajta.


De ne idegeld magad rajta! Én nem is tudtam, hogy mi ez, amíg a dokim nem mondta, hogy ezt is megvizsgálják. Akkor elkezdtem utánaolvasni, és én is rápörögtem a témára, pedig nem szabad magunkat minden laborlelettel idegesíteni.

2015. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi!ami a legidegesitobb hogy nekem nem adnak soha semmi papirt hogy mit vizsgaltak es hogy mi az eredmeny. AFP re csak febr. 20 an megyek de nem tudom hogy ezt a CMV t neztek e mult heten vagy hogy fogjak e az AFP nel automatikusan . Mindenesetre tuti hogy kerni fogom. Na meg a teljes aktamat is mostmar. Nincs egy db papirom se sajat magamrol.pfff
2015. jan. 26. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!