Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült valaki mostanság Kistarc...

Szült valaki mostanság Kistarcsán? Mondanátok véleményt? Mit adnak, pl pelus stb, vagy mi az, amit érdemes vinni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Pelust, popsitörlőt kell vinni. (Pelenkát kb 3 dbot adnak egy napra) ruhát, takarót adnak. Textilpelust is, de nem árt ha viszel. És pluszban egy kis plédet és sapit is vihetsz. Kell a köldökére hintőpor. Nem árt ha beteszed a mellszívót, vagy csak összekészíted és apával beviteted ha kell. Hmm, szerintem ennyi nagyjából, de ha van még kérdésed szivesen segitek!
2015. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a védőnő a pelust meg popsitörlőt mondta, pluszba még textíl pelenkát. Ruhát is lehet neki vinni, ha azt akarod hogy sajátba legyen, de elvileg adnak. Én is érdeklődök még, mert én is ott szülök márciusba. :)

Te mikorra vagy kiírva kérdező?

2015. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolò,köszönöm szépen,kedves vagy!!Fogok még kérdezni!
2015. jan. 27. 12:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2.!Február 10.És te?
2015. jan. 27. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Március 10. :)
2015. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!