Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem késői időpont?

Szerintetek nem késői időpont?

Figyelt kérdés
december 18 án volt meg utoljára. Majd január 16 án csináltam tesztet még negatív volt, majd január 25 én csináltam még egyet, az már pozitív volt. Felhívtam az orvosomat kértem időpontot de csak februá 9-ére kaptam. nem túl késői időpont, szerintetek hamarabb tényleg nem látja?

2015. jan. 26. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha nincs semmi panaszod akkor nem...azért hívott ilyen későn,hogy már legyen szívhang és hallhasd :)
2015. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem dec 19- én jött meg, január 11- én már pozit teszteltem! Valszeg igen korai pé lehetett. Január 20-án, hasi uhn màr látszódott a petezsák és szilhólyag. Ha neked kèsőbb volt pé-d akkor lehet feleslegesen mennél.
2015. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen biztos hogy később volt. panaszom nincs csak a mellem fáj hányingerem van. Meg nem tudom miért de menzi szerű hasfájásom van, de az orvos erre azt mondta normális!
2015. jan. 26. 16:50
 4/12 A kérdező kommentje:
mindenkinek fáj ilyenkor a hasa? Olyan mintha fel lenne fújódva, és mintha görcsölne, néha benyilall.
2015. jan. 26. 16:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is dec. 18-án jött meg. Jan 21-én teszteltem pozitívat. Köv. héten mentem dokihoz. Már volt szívhang. Ha nincs semmi bajod, akkor miért lenne késői? Ez amúgy tavaly volt.
2015. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert elég nehéz fizikai munkát végzek, nem dolgozhatok terhesen.
2015. jan. 26. 16:55
 7/12 anonim ***** válasza:
*szikhólyag :) javítok
2015. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#2- es vagyok. Nálam is volt hasfájás egy pár napig. A mellfeszülés alap, viszont 1 hete minden reggel hányok! Na ez nem hiányzott...!:)
2015. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A pocifájásra szedj magnéziumot. Gratula :-)
2015. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha nehéz fizikai munkát végzel akkor irány a háziorvos mond el neki mi van és kérd,hogy írjon ki táppénzre.Nekem annó a doki ezt első szóra megtette,szerintem Neked is megteszik ha ténylég nehéz fizikai munkát végzel.
2015. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!