Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Has kemenyedes mellet, ha a...

Has kemenyedes mellet, ha a belso mehszaj zart, szabad szeretkezni?

Figyelt kérdés
Persze ovatosan, csak mar sajnalom a paromat, mert felelem miatt nem engedtem, es a tegnap a doktiol elfelejtettem megkerdezni. Na es a mehem is eleg lennt van. 27-ik hetben vagyok.
2008. aug. 21. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akülső nyitva van? Mert ha igen akkor egyértelműen NEM! Viszont ha zárva van és keményedik a a hasad akko se szexeljetek! Nekem is keményedett a hasam a 25. héttől és a doki megtiltotta!
2008. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat a doki azt mondta, hogy masodik gyereknel a kulso mehszaj mar nem zar ugy mint elsonel, tehat, mar nem zar egeszen.
2008. aug. 21. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
szió! Megkérdezhetem mit irt a doki a kiskönyvedbe? Nekem 3110 van benne, ami szerint a külső és középső nyitott, a belső zárt. Nekem azt mondta, ne sexeljünk,ha keményedik a hasam, mondjuk én még csak a 22. hétben vagyok. Nekem mindig bekeményedett sex után nagyon, és percekig úgy volt, szerintem azért. Én azóta nem kockáztatok. Mióta van nyitva a külső nálad? Feküdni, pihenni kellett? Nekem is azt mondta a doki,hogy a másodiknál általában már nem zár rendesen a méhszáj, hamarabb nyílik ezért kell vigyázni nagyon. Szép babavárást!
2008. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem azt mondta a doki, hogy lehet, csak használjunk gumit az esetleges fertőzések elkerülése miatt. Nekem is nyitva van újjkúpnyira, nagyon sok másodszor szülő nőnek nyitva van, sokan nem is tudnak róla. Minden jót! 26 hetes kismama.
2008. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem a 18-ik hettol kemenyedik a hasam, akkor voltam megfigyelesre egy par napot a korhazba. A belso mehszaj azota nem valtozott(tehat zart maradt), es amikor rakoerdeztem, hogy hat a kulso ?, arra dokotono, azt mondta, hogy a masodiknal az mar altalaban nem zart.
2008. aug. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!