Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy 1 kismamár...

Létezik olyan, hogy 1 kismamáról hátulról nem lehet látni, hogy terhes és senki meg nem mondaná hátulról?

Figyelt kérdés
Létezik olyan is,hogy 1 terhes nő tudja titkolni a fájásokat,vagy azok nem látszanak rajta,vagy jól tűri a szülési és a jósló fájásokat is?

2015. jan. 29. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%
nemhogy létezik, ez általános
2015. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a fájásokra visszatérve ügyelni kell a légzésre, jót tesz, ha járkál az ember, már ezekből is látszik rajta, hogy fáj valami
2015. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, én azt nem tudom elképzelni, hogy valakiről hátulról meg lehet mondani, hogy terhes... hogyan?? :D


.

2015. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Rajtam nem latszik hatulrol, de en meg csak 24 hetes vagyok. Lattam mar 9 honap koruli kismamat, irigyeltem is, rajta hatulrol nem latszott. Azert valoszinuleg a vegen ez nemigen mondhato el a kismamakrol.

A fajasokat nem hinnem, hogy el lehet titkolni.

2015. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas nagy pocakom volt kismamaként, 3960 grammal született meg a kisfiam, viszont előre domborodott teljesen a hasam, amolyan helyes hasam volt, illetve nagyon vékony derekam van, ami a terhességem alatt is megmaradt, tehát elölről látszott rajtam, hogy hatalmas pocim van, hátulról viszont senki meg nem mondta volna.:)

És az igazi fájásokat pedig nem lehet eltitkolni, ugyanis az ember testhelyzetét, arcán, mozdulatain látszik, hogy fájdalmai vannak. Ha nem is áll neki ordítani, meg mit tudom én, akármennyire is próbálja visszafogni magát az ember, igen is látszik rajta, ha jönnek az igazi szülési fájások.

A jóslókkal én annyira nem kínlódtam, viszont a rendes fájásaim egyértelműen látszottak rajtam.

2015. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, hegyes hasam volt, nem helyes, elírtam.:)
2015. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam volna eltitkolni a fájásokat, azok ugyanis nagyon-nagyon fájtak. Olyan volt az egész, mintha belülről szét akarnák feszíteni a medencecsontomat és ez igaz is volt, mert a kisfiam nyomult kifelé. Rengeteg ideg van ott lent és nekem annyira fájt, hogy el is ájultam pár másodpercre. Van aki jobban tűri a fájdalmat,de eltitkolni szerintem senki sem tudja.
2015. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
28 hetes vagyok és nem venni észre hátúlról a terhességet,mert még mindig van a derekam és hegyes a hasam ( fiam lesz ).
2015. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem előre nőtt a hasam :D nyáron kisnadrágban jártam és tunikában, hátulról "ledudáltak" többször is (mondjuk ennek nem örültem, kicsit megalázó).

jóslókat jól tűrtem, azok nem fájtak csak egy kicsit kellemetlen voltak.

titkolni nem titkoltam a fájásokat, nem is értem ki akarná titkolni, majd kiugrottam a bőrömből, hogy beindult a buli, az egész világnak elmondtam volna szívem szerint :D

2015. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hátulról rajtam egyáltalán nem látszott az utolsó napokban sem. Nem híztam, nem vizesedtem, a hasam pedig csak előrefelé nőtt, oldalirányban nem.


Fájdalom elviselése - ez egyéni, van aki annyira nem tudja kontrollálni az érzelmeit, hogy egy reklámon is elsírja magát, míg más pókerarccal elvisel erős fájdalmat is.

Én a fájások közben mély levegőt vettem és állítólag nem fájdalom, hanem düh látszott rajtam.

Ja, meg káromkodtam közben, nekem az segített levezetni a fájdalom okozta feszültséget.

2015. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!