Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe vérzés a 7. héten...

Enyhe vérzés a 7. héten jelenthet gondot?

Figyelt kérdés

Csak a wc papiron volt kevés, piros szinű. Nincs fájásom.

Másadik terhességem, elsőnél nem volt vérzésem.

Holnap meg repülnénk haza- ilyenkor lehet repülni?



2015. febr. 1. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol vagytok, de biztos, hogy bemennék ügyeletre, nézzék meg, hogy minden rendben van-e.

A pirosas vér nem jó. Lehet, hogy vetélés kezdete, vagy vérömleny van a méheden, az ürül.

Ha máskor nem is, de ha M.o-n vagytok, menj el valahová és nézzenek meg.

2015. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Angliában vagyok, holnap Erdélybe repülök. Itt csak 12 het utan van terhesgondozas, ugyhogy védőnő sincs akit felhivhatnek. Most pihenek, figyelem magam, nagyon keves jött, remelem nincs gond :/
2015. febr. 1. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha vérzéssel bemész egy kórházba csak nem dobnak ki...
2015. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ó, sejtettem, hogy Anglia... Sajnos, ott tényleg úgy állnak hozzá, sehogy. :(

Akkor nincs más, pihenj, de amint hazaértek, menj be ügyeletre, jelentkezz be nőgyógyászhoz, legalább egy uh-t csináljanak.

2015. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én eleve nem repülnék terhesen, pláne nem vérezve. Baràtnőm 7 hetesen egy repülés miatt vetélt el.
2015. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, szinten Anglia es van is tapasztalatom.

Mivel szorit az ido, es holnap repulnel, hivd fel a 111-et. Kozold, hogy 7 hetes vagy, erosen gorcsolsz es verzel, holnap pedig utaznal repulovel. Felsz, hogy elvetelsz. Igen, ez loditas, de ha ezt elmondod, holnapra kapsz surgossegi idopontot a korhazba UH-ra reggel, es tuti megneznek.

Nalam is volt barnazas a 11 heten, Hivtam a 111-et hetvegen, verzest mondtam, nem barnazast, vasarnap a korhazban neztek soron kivul UH-n.

Legy talpraesett!

2015. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetesen volt ugyanez. Uh-val megnéztek és hematóma volt. Az első 12 hétben nagyon veszélyes a hematóma, mert a vér kimoshatja a petezsákot. 2 hétig szigorúan feküdnöm kellett.
2015. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!