Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lányos vagy fiús...

Szerintetek lányos vagy fiús poci?

Figyelt kérdés

Még nem tudja a doki megállapítani 18 hetesen mondta hogy nem lát kukit, most meg 26 hetesen mondta hogy mintha látott volna valamit,de nem mondja biztosra mert 2szer kell látni akkor mondhatja meg hogy mi is rejtőzik a pociban :) Akinek volt ilyen hasonló annak mi lett végül?és mikor derült ki? :) Nagyon jó lenne már meg tudni mi van a pociban mert már 27 hetes vagyok és jó lenne elkezdeni vásárolgatni :)



[link]



[link]


2015. febr. 10. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Poci, kuki...Nem lehet ebből megállapítani. Mindenkinek hasonló terhes hasa volt!
2015. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én fiút várok,ez tuti és hegyes hasam van és még van derekam is.

27 hetes vagyok.

A te hasad inkább gömbölyű.

De még ez sem mérvadó,mert a hugomnak fia van és gömbölyű volt a pocija.

2015. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
2015-ben talán meglepő a tudományos tény, de nincsen fiús meg lányos poci...
2015. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet adni... Mondjuk fiú?


Vásárolj fehéret, sárgát, narancssárgát, zöldet, pirosat, barnát, bézst stb.

2015. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt igy nem lehet megmondani. De nekem ugyanilyen formájú pocim volt fiúval.
2015. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én lánynak tippelném.
2015. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lányos pocaknak gondolom.A lányommal vastagabb volt a derekam, tehát inkább inkább szélességbe nőtt a pocak mint neked.Az első fiamnál, szemből ruhába nem is látszott, hogy terhes vagyok mert előre felé nőtt a pocakom, most szintén így van, 2 hét van a második fiam megszületéséig.
2015. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el 4Dre?? én épp emiatt a bizonytalanság miatt megyek el korábban 4D-re,mert nálam sem mondanak semmi konkrétat!!
2015. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát nem nagyon tudok ebből tippelni, de nekem ilyen volt a hasam 26 hetesen a kisfiammal elölről:

[link]


nekem nem megy annyira oldalra mint a Tied, viszont oldalról meg hegyesebb pocakom volt....


a hiedelmek szerint a Tiéd inkább lányos poci, de szerintem akármi lehet :DD


sok boldogságot!

2015. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szép pocid van.fiú a pocakod. majd 30-34 hetesen meg látjátok a nemét
2015. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!