Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 160grammos szénhidrát diéta...

160grammos szénhidrát diéta kismamának! Más is éhezik tőle?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon kevés ez a bevitel 3óránként próbálom a megadott adagot megenni de kész vicc és éhezem és félek hogy a babának ez sem tesz jót, ebédre 40gramm van előírva és annyira kis adag túrós tésztát tudtam belőle (durum tészta) csinálni hogy a kis yorkim eszik ennyit reggelire!

Más hogy csinálja hogy nem éhes?! segitsetek!köszönöm


2015. febr. 11. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem voltam éhes. Nem tudom mióta csinálod, de kell egy kis idő, mire hozzászoksz.

Megjegyzem a 40g ebédbe sokkal laktatóbbat is ehetnél, mint túrós tészta.

2015. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elküldtem előbb:

Ehetsz levest, másodiknak husi rizzsel és valamilyen salival.

Jársz tanácsadásra? Kaptál minta étrendet?

Ha tényleg éhezik a szervezeted, azt jelzi a vizeletben a keton.

2015. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem.eheztem, pedig én nem voltam nagy saláta evő, gyűlölöm zöldségek nagy részét, így nehéz volt rendes.étrendet összeállítanom, de sikerült. Nyersen mérted a tésztát?
2015. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen nyersen mértem!Igen ez a túróstészta lehet inkább vacsira kellett volna ebédre kevés!

Nem kaptam minta étrendet!

Járok tanácsadásra 2hete voltam és a vizelet mindig rendbe van viszem!

LEhet nem jó az elosztás!

Reggeli:20

Tizórai:20

Ebéd:40

Uzsonna:20

Vacsora:40

Pótvacsora:20

Van amikora pótvacsit már else fogyasztom mert alszom

És ha az ebéd lenne 50 és a pótvacsi 10?

Az gáz mert sokan irták hogy az ebéd 50!

2015. febr. 11. 18:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is ha kevés szénhidrátot ehetsz, akkor ne tésztával akarj jóllakni, mert az nem jó választás


Másodszor, ha sok zöldséget eszel, akkor nem lezel éhes.


Harmadszor itt van egy mintaétrend, próbáld meg ezzel:

[link]

2015. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A 3 óránként étkezés jó, egy idő után rááll a szervezeted és pontosan fogod tudni mikor van a 3. óra. A babának nem teszel vele rosszat. Ő ugyanis elszedi tőled, akár a Te rovásodra is ami neki kell. Tegyél több lassan felszívódó szénhidrátot az étkezésedbe, legalábbis eleinte. Pl. barna rizs. Esetleg a zöldséget is emelheted valami másnak a rovására, mert az a rosttartalom miatt jobban telít. Sovány -párolt vagy főtt esetleg grillezett- húst meg annyit ehetsz amennyit szeretnél, hiszen nincsen benne szénhidrát, viszont szintén telít, mivel lassabban bontja a szervezet.

Esetleg nézz körül testépítők receptjei között, van néhány meglepően finom és tuti nincs tele cukorral.

Jó étvágyat :)

2015. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha pótvacsit rendszeresen nem eszel akkor oszd el az adagját a többihez, hogy meglegyen a napi 160 g és tervezz oda egy szelet párolt húst, ha azt kihagyod nem olyan nagy baj. Viszont 160 g alá ne nagyon menj.
2015. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ki lehet egészíteni egy halom nem számolandó körettel, főleg zöldségfélék vannak minimális szénhidráttartalommal, aztán lehet enni túrót, ha megfelelő édesítőszert használsz, cukrozatlan kakaóporral finom édességet is készíthetsz belőle, és sorolhatnám. KEresd a nagyon alacsony szénhidrát tartalmú zöldségeket és lakj jól belőlük!
2015. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a tészta nem teljes kiőrlésű tönköly, vagy hasonló színvonalas, hanem fehér tészta, akkor nem csoda, hogy lerágod a tapétát utána. Nem csak az a fontos, hogy hány gramm szénhidrát az adott étkezés, hanem az is, hogy miből viszed ezt be. A glikémiás index is fontos, csak lassan felszívódó, alacsony gi indexű ételeket egyél,és egyél minden nagy étkezéshez bőségesen levest, és zöldköretet!
2015. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 180-ason voltam, de állandóan éhes voltam. :(
2015. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!