Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki, akinek csak a 32....

Van valaki, akinek csak a 32. hét után fordult be a babája?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 32 hetes, eddig farral feküdt a baba, most pedig haránt fekszik.

Van esély rá, hogy beforduljon még fejjel?

(Nagyon félek a sima szüléstől, jobban szeretnék császárt.)



2015. febr. 11. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont fordítva voltam, mint te, nagyon féltem a császártól, és sima szülést akartam.

Ehhez képest a 3. babám harántfekvése volt, egészen az utolsó napokig.

3 nappal szülés előtt ránézett a doki, még harántban volt. Egy finom külső masszázzsal fejjel lefelé fordította. Amikor lemásztam az ágyról, éreztem egy nagy bukfencet, és tuti voltam benne, hogy visszafordult harántba. A doki nem hitt nekem, de újra ránézett uh-val, és tényleg úgy volt.

3 nap múlva fejvégűként indult meg a szülés.

2015. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 35 hetesen csináltak uh-t még haránt volt,39.héten szültem ,addigra befordult.
2015. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 31 hetes vagyok, másfél hete az ultrahangon épp a feje volt fent, amin meg is lepődtem. Most én is azt várom, hogy megforduljon - a napokban nagyon úgy éreztem, hogy forgolódik, de szerintem az én babám még folyamatosan irányt vált, hol lent érzek rúgásokat, hol fent...


Anyukám nyugtatgat, hogy ő ezen sosem aggódott, és mindhárman rengeteget mocorogtunk a tesóimmal, de a végén mindig fejvégűbe kerültünk - az öcsém csak a 37. héten. Szóval én próbálok ezen nem sokat agyalni most, de azért kíváncsi vagyok, holnap milyen pozícióban találjuk a kisfiamat a vizsgálatnál:D

2015. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

35.héten faros volt.

36.héten szültem és addigra befordult!!

2015. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, és ne akarj császárt!!! Nem fogod megbánni!
2015. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!