Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitöl lehet a mellem olyan...

Mitöl lehet a mellem olyan hogy látszodnak rajta az erek ugy elég rendesen? Mert már egy honapja ki vagyok eresedve a dokinak egyböl szemetszurt.18. án emlöultrahang.

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt. szoptatás elején múlt el.
2015. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aha és ez mitöl lehet vagy nálad mitöl lehetett? terhesség elején jöt elő?
2015. febr. 13. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy? Mert ha igen, akkor tök természetes. Növekednek a mellek, fokozódik a vérellátás, elkezdenek dolgozni a mirigyek már a terhesség elejétől. Nekem estére van általában bedurranva, de reggel is eléggé eres, a legelejétől így van, most 18 hetes vagyok.
2015. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as már leírta miért van. és még azt se tudtam,hogy terhes vagyok,de már olyan volt (2hetes késéssel mentem orvoshoz addigra már eres volt) 1-2 hónap szoptatás után elmúlt,most 5hónapos nyoma sincs már

1-es

2015. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3as állitolag nem vagyok terhes mert 3.án megjött és 7.én mult el...de nagyon aggaszt mert napi rendszereséggel szurkál a petefészkemnél is egy olyan 3 másodpercig...mielött megjött elmentem dokihoz es nem látott még semmit...de már lehet h látna ha elmennék?
2015. febr. 16. 07:04
 6/9 A kérdező kommentje:
mert jelek vannak de a mensim elött a teszt negativ lett...vagy lehet esetleg ciszta v méhenkivüli is???
2015. febr. 16. 07:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mostanra már valamit lehetne látni. Csinálj még egy tesztet, ha terhes vagy, akkor most már ki kell, hogy mutassa. De ha nem, és a petefészkednél feszít, akkor lehet, hogy nem tudott megrepedni a tüsződ most, és ciszta lett belőle. Nekem volt ilyen, nem kell tőle félni, következő mensivel ürül általában. De ezt azért jó lenne tudni, úgyhogy orvos.
2015. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
áhh már teljesen kivagyok...ma vettem észre hogy a jobb mellbimbom sokkal sötétebb mint a bal meg még mindig megvannak az eresedések...már a leg aprobb jelek is aggasztanak....szerdáig meghülyülök...ha kb 3 hetes lennék akkor már vannak jelek v tünetek?
2015. febr. 16. 12:12
 9/9 A kérdező kommentje:
jah és rosszul vagyok reggelente a kv tol...nem vészes de émelygös....meg estefele is ramtört a hanyinger meg egy fel órás fejfájás...
2015. febr. 16. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!