Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek, megfordulha...

Mi a véleményetek, megfordulhatott a babám?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok, hétfőn még koponyavégű volt a babám, eddig a csuklását közvetlen a hasam aljában éreztem, teljesen lenn, most meg a jobb mellem alatt érzem a bordáimnál. Akkor most ezt nem értem. Szerintetek megfordult? Nagyon sokat mozog a napokban. Azért nem értem csak, hogy miért itt érzem a csuklást, mert hétfőn mikor megvizsgálat a doki, mondta, hogy egy ujjnyira nyitva vagyok végig és a kis feje is nagyon lenn van. Onnan még vissza tud fordulni? Lehet ostoba kérdés, de remélem azért válaszoltok rá. Köszi!
2010. febr. 11. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy megfordult, bár kevés esély van rá.

ismerek olyat, akinek a 40. hétben fordult vissza. azt mondta, nagyon fájt... már majdnem megcsászározták, így viszont természetes úton szült.

noj

2010. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokat csuklott a babám, de mindig "máshol éreztem", pedig fejvégű volt.
2010. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hugom a szülőágyon fordult egyszercsak koponyavégűvé... Anyu szerint szörnyű volt, mintha centrifugálták volna a pocakját. Persze a baba méretétől is függ gondolom.
2010. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Nekem farfekvésű a babám a csuklást mégis mindig lent érzem.

37 hetes

2010. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!