Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan furcsán érzem magam ma!...

Olyan furcsán érzem magam ma! 38 hetes vagyok pont ma, egész nap fáj a pocakom hol nyilalgat teljesen lent, hol meg mint amikor meg akar jönni! Sokszor keményedik a hasam! Mi lehet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem ilyen tüneteim voltak mikor szülni mentem :)

gyors problémamentes szülést :)

2010. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel ma.Lehet az időváltozás miatt van,de Én is itt gondolkodom magamban,hogy induljak vagy ne.Nekem is a hasam alja fáj,hol csak a jobb oldalon,de ott nagyon,hol pedig mensi szerűen,és be is keményedik.Még várok egy kicsit,hátha beindul jobban.
2010. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
iRJ HA BEINDULNA!:)
2010. febr. 11. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

hát..lehet, hogy készülődik a babó:)

Minden jót:)

2010. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmit érzek, 37, 5 hetes vok, lassan mehetnék azt mondták a kh-ban.Na kiváncsi vagyok:)

Majd irjátok meg!

**

2010. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok.Még nem indult be,kicsit aludtam,és most nem fáj annyira.De most hallottam,hogy megint időváltozás lesz,arra nagyon érzékenyek a babák,és megindulnak kifelé:)

Ti hogy vagytok?

2010. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is 37 hetes vagyok és érzem az időjárás változást. Azt hiszem . Furcsán érzem magam, pár nap alatt sokat vizesedtem, keményedek és mintha az arcom is változott volna (ezt biztos csak beképzelem) Az orvosom szerint elvileg a 38. héten megszülhetek. Majd meglátjuk! Mindenkinek könnyű szülést kívánok!
2010. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Na valentin napon megszültem.

Éjjel jóslóztam, reggel mentünk nst-re, ott már mutatta a fájásokat, de nem fájt még annyira.Reggel fél 9 kor volt 3 ujjnyi, fél 11 kor 4 ujjnyinál burokrepesztés, vajúdtam labdán, meg szülőszéken zuhany alatt, 12.10 kor megszületett a picilány gátvédelemmel, 2900 gr-al, 48 cm-rel.Szerdán jöttünk haza.


Ti hogy vagytok?

2010. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Utolsó,GRATULÁLOK:)))De jó neked,Én még mindig egyben.Jóslózgatok csak,de nem vészes.A baba nagyon lusta kb 3 napja,alig akarnak hazaengedni nst-ről.Nekem majd jövő héten csinálnak egy uh-t,és ha még mindig harántos a kisfiam,akkor megcsászároznak.Nagyon jó lenne már,hatalmas a pocakom(120cm),és 68kiló vagyok,10 kiló jött csak fel,de a baba elég nagy,azt mondta a doki.

Többiek?

2010. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!