Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mossam ki a baba...

Hogyan mossam ki a baba ruháit hogy "babaillatú" legyen?!

Figyelt kérdés

Kimostam egy adagot babaöblítővel de nem maradt benne az illat egy cseppet sem.

Másoknak olyan jól érezni még méterekről is az öblítőt akkor nekem miért nem?

Síma elöltöltös gépünk van,1 éve vettük.


2010. febr. 11. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jóval több öblítőt használnak mint te(meg én). Mert nekem is csak frissen volt öblítő illata, de szerintem ne bánd! Egyrészt a baba bőrének nem biztos hogy jó ha át van itatva öblítővel a ruhája, másrészt babaillata a babától lesz aminél jobb illatot a világon nem találsz!!!!!!
2010. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"...babaillata a babától lesz aminél jobb illatot a világon nem találsz!!!!!!..."


Ez nagyon megható:-))))

még kismama vagyok,nem tapasztaltam még a babaillatot,de már nagyon várom...!

2010. febr. 11. 18:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Még én is csak kismama vagyok, de szerintem a baba árassza az illatot, nem a ruha. :) Különben, mindenki babaillatú lenne, aki az utcán rohangál, nem?

Egyébként én szaglászom egy ideje az öblítőket, és a legbabásabb a Gabi öblítője. Még nem vettem meg, de szerintem olyat veszek. A Chicco-nak is van öblítője, annak vegyszer illata volt, szerintem.

Egyébként, amikor mosok, és kivasalom a ruhákat, akkor lesz igazán intenzív az illata.

26 hetes kismama :)

2010. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
a legminimalisabb vegyszert kell hasznalni az ujszulott ruhainak a mosasahoz. ha illatozik, akkor tele van vegyszerrel es illatanyaggal, ami nem tesz jot a babanak! ez olyan, mintha neked egesz nap egy iszonyu eros szagu parfumot kellene belelegezned. nem egeszseges! a ruha legyen tiszta azert.
2010. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Nekem több anyuci bnőm javasolta,meg a védőnő is,hogy az első pár hónapban csak babamosószert használjak,öblítő nélkül,mert azt nem tudja a gép rendesen átöblíteni,ártalmas lehet.aztán később,mint a saját ruháinkat,úgy mossam,hogy túl érzékeny se legyen a bőre.

jó babavárást!

35+4km

2010. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A babának van illata, ahogy írták. De a ruhái is illatosak (nem annyira hogy 3 méterről is érezné az ember), mi Lenor sensitive öblítőt használunk, nagyon keveset és 2szer öblíti át a gép. Mégis finom illatuk lesz.
2010. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én mindig sensitivet vezek,és abból is attól függ melyik az olcsóbb,mert én sokat mosok alapból is,és az a babának is jó.sokan veszik a baba mosószert és öblítőt,drágább és nekem azt mondta a védőnő megvehetem,de sok "értelme" nincs,vagyis nem feltétlen szükséges
2010. febr. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a SILAN Sensitive-t (fehér) használom és nekem nagyon tetszik az illata. Nem túl erőteljes, de olyan jó babás. Próbáld ki, én csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

2010. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a coccolinotol azt a krém öblitőt!Van barna és fehér!A fehér egyszerűen csodálatos!Én azt használtam!Igazi babaillatú és tartós is!
2010. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Masnee3 válasza:

babáknak és anyukáknak:))

[link]

2012. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!