Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet a babám? :-) 26...

Hol lehet a babám? :-) 26 hetes vagyok, eddig inkább lent és oldalt éreztem, viszont ma reggeltől ha hanyatt fekszem, ha ülök, szinte a gyomrom fölött rugdos.

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ez érdekes,én is hasonló képpen vagyok mint Te:-)Nekem a bal mellem alatt 6-7 cm vel szokott nagyokat rúgni,de utánna egyből érzem a jobb oldalon egész lent,gondolom ott a kis keze van.Pár napja csinálja ezt a baba.Szerintem ilyenkor nem gömbölyödik össze úgy fekszik,és a kis lábával rugdos egész fent.26+3hetes kismami
2010. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lEHET HOGY BEFORDULT MÁR FEJJEL LEFELÉ :-)
2010. febr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a méhed megnőtt, már a köldököd felett érezheted, azért érzed ott is a baba mozgásait. Én is ezt tapasztaltam már a 24. héten, most már 27 hetes vagyok, és össze-vissza érzem a rugásait:)
2010. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem azon a héten mondta a doki hogy befordult és azóta is úgy van :-) 38 hetes km
2010. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!