Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes vagyok. Nagyon szédülö...

12hetes vagyok. Nagyon szédülök mostanában. Mitől lehet? Nektek is volt ilyen ilyen idősen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, nekem az alacsony vérnyomásom miatt.
2010. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az alacsony vérnyomással mit lehet kezdeni?
2010. febr. 11. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnos pontos választ nem tudok adni,de azt tudom, hogy ez terhesség alatt meg eshet!Én is néha megszédülök, én 11 hetes vagyok.Asszem lehet amiatt hogy több folyadékra van szüksége a szervezetnek a vértermelés miatt.De lehet hogy a vérnyomásod esik olyankor le.A védőnőt kérdezd meg, és ha tudod akkor néha mérd meg napközben a vérnyomásod. :)

Jó baba várást, és jó egészséget nektek.

2010. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A terhsségnél főleg az elején gyakran alacsonyabb lesz a vérnyomás, nekem főleg az első 12 hétben volt az, de utána is előfordult néha. Én mindig megmértem mikor így szédelegtem, és nagyon alacsony volt (88/38) meg ilyenek....Ilyenkor ittam egy kis tejeskávét, az kicsit életet lehelt belém. :)
2010. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,88/38 biztos nem volt a vérnyomásod,max 80/70,mert azzal az értékkel Te már egy más világban lennél:)

A dyastoles és systoles érték ennyire nem térhet el,mert ez már a klinikai halál előszele lenne:)

egy eü-s.

2010. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában csak az első számot szoktam nézni, és megjegyezni, a második akkor nyílván magasabb volt. Nagyon nem érdekel, részletkérdés, nem is ez volt a válasz lényege.
2010. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem még a 12 hetes kor előtt volt ilyen problémám. Alacsony volt a vérnyomásom, és sokszor normál vérnyomás mellett magas a pulzusom. Azt mondták, amíg nem elviselhetetlen, addig nem adnak gyógyszert, mert nem szabad. Viszont a belgyógyászom mondta, hogy vegyek a patikában Panangint, ezt terhesek is szedhetik, mert csak kálium és magnézium van benne, és szedjek 3x2-t. Na én sose tartom be, úgyhogy csak 2x1-et szedtem, de elmúlt. Hogy ettől, vagy magától, nem tudom, de 12-3 hetes koromra még egyszer visszajött, aztán azóta se. 18 hetes kismami
2010. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!