Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen még nincs szinte...

15 hetesen még nincs szinte semmi pocakom. Nektek mikor kezdett nőni? Első baba, elég vékony vagyok.

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20.hét után kezdett látszódni.
2015. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Alig 12 hetesen már látszott. Persze inkább a puffadás miatt, de az alakja már "babás" volt, a közeli ismerősöknek feltűnt, főleg mert rajtam se volt sok felesleg.
2015. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mimi.94 válasza:

Nekem a 24. Héten kezdett el nőni:)

Már a 34. Héten járunk, de most sem olyan óriási a pocak:)

2015. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Puffadni én is puffadtam sokáig, de azt tudtam hogy az mert reggel nem volt csak később lett hasam. De amióta elmúlt szinte semmi nem látszik, most már lassan igazi pocaknak kell lennie, de azt hittem a 15. héten már lesz.
2015. febr. 16. 19:43
 5/12 A kérdező kommentje:
És nektek addig nem is látszott semmi? Ruhában nem vagy egyáltalán?
2015. febr. 16. 19:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Első babával a 22-23. héten látszódott csak a pocakom (pedig vékony voltam). Már mindenki kérdezgette, hogy miért nem látszódik, meg miért nem hízok...én meg csak néztem, hogy miért kötelező, hogy egyből nagy legyen a hasam?

Második babával bezzeg már 16 hetesen akkora volt a hasam, mint elsővel 25 hetesen. :)

Szóval ne aggódj, lesz még szép, kerek, nagy pocakod! Most még nagyon kicsi a babád, úgyhogy simán elfér odabent anélkül, hogy látszódna.

2015. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Állítólag másodszorra már lazábbak a hasizmok meg a szalagok ezért látszik előbb. Én 6 hetes és 3 napos vagyok, kíváncsi vagyok mikor fog látszani :)
2015. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem látszódott 15 hetesen. Még a 18. heti ultrahangon,se tudták volna megmondani ránézésre,hogy terhes vagyok. A 20. hét körül kezdett el elég egyértelműen látszani,hogy nem csak híztam,hanem baba lesz. Most a haskörfogatom 103 centi 26 hetesen.
2015. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hú én meg azt hittem 12. hét után már mindenkinek nő a pocakja...:) De akkor nem kell aggódnom emiatt ugye? Nem bánom ha nem lesz hatalmas hasam, de kicsit aggódtam mert mindenki mondja hogy nem is látszik semmi.
2015. febr. 16. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell azzal foglalkozni,hogy mások mit mondanak. Ez a legrosszabb. Amikor a többire hallgatsz,főleg a szülésről szeretnék rémtörténeteket mesélni. Mindegy ki mit mond,minden terhesség és szülés más még ugyanannak az embernek sincs két egyforma szülése,terhessége. Van olyan ismerősöm akin egyáltalán nem látszódott,hogy terhes,úgy ment be szülni,hogy az a 7 kg amit hízott meg sem látszott szinte rajta,mert alig volt pocakja. Szóval ne aggódj! :) 12 hetesen amúgy is még olyan picikék,általában olyan 6-7 cm az egész baba. Az még nem látszódik,akármilyen vékony is az ember.
2015. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!