Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 mm-es petezsák amibe szikhól...

6 mm-es petezsák amibe szikhólyagot látott a doktornő és 8mm ami üres, normális 6 vagy 5 hetesen? A menstruációm szerint 6 a doktornő szerit 5 hetesen.

Figyelt kérdés
Második gyereket tervezzük sajnos másfél éve kiderült, hogy PCO szindrómám van. Szerencsére a kezelések sikeresek voltak. 1 hónapi Colisbergy szedése után estem teherbe. Csak most félek, hogy minden rendbe legyen hétfő kell vissza mennem. De egyre nehezebb. A tünetek erősödnek. Csak nekem az a furcsa, hogy a megjövetel esedékessége napján a teszt nagyon erős pozitív volt. És ezért furcsálltam, hogy a doktornő közölte, hogy ez csak 5 hetes. És matekozok azóta is hogy mikor estem akkor teherbe? Utrogestan-t kaptam. Szerintetek? Volt már valaki ilyen helyzetbe?

2015. febr. 19. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 8 mm-es a petezsák, akkor 4+5 - 5+3 hét között lehetsz.

Ilyenkor még normális, ha nem lát petezsákot.


(6 mm-esben tuti, hogy látta, és most tuti, hogy nem? Rákérdeztél nála, hogy ez hogyan lehet?)

2015. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 petezsák van. Egyik 6 a másik 8 mm. A 6-ba látta a 8-ba nem.
2015. febr. 19. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szabályos alakú mindkettő, akkor nincs baj. 5+3 hetesen még egyáltalán nem baj, ha nem látja a szikhólyagot.


Nálam szabálytalanok voltak és 6 hetesen össze is esett mindkettő.

2015. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsi terhessègnèl mèg nem gàz, ha nem lát sokat, az egyikben legalább làtta. Hasi vagy hüvelyi uh volt?
2015. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hüvelyi uh volt. Elég profi gépen. Olyan Nincs leleten hogy milyen, csak hogy leválásra utaló jel nincs.
2015. febr. 19. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor szabályos! Nyugi!

Az első babámmal 7 hetesen üres petezsákot látott a doki. Úgy volt, hogy missed ab. Nem mentem bele. Jobb is. 8+5 hetesen volt szívhang!


Most meg már 5+5 hetesen volt szívhang.


Minden terhesség más és más.

2015. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!