Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogy a testvérek...

Szerintetek hogy a testvérek hogy jönnek ki egymással akár gyerekként, akár felnőttként függhet a horoszkóptól? Volt

Figyelt kérdés
Nem annyira hiszek a horoszkópba, de azért amit jellemzésnek leírnak van valami igazság benne, persze most felnőttről beszélek, mert nyilván egy kisgyereknél még nem annyira egyértelmű. De létezhet hogy egy jó testvéri viszony akár felnőttkorban is, az függhet a horoszkóptól?
2015. febr. 20. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát mi tesómmal mindketten bikák vagyunk és sosem jöttünk ki igazan jól, nagyon sokat veszedetünk. Manapság már nem veszekszünk annyit, de nem is nagyon beszélünk, 2 hetetente egy ebéd anyáméknál és kb ennyiből áll a kapcsolatunk.

Amúgy volt egyszer egy bikia párom is, vele se tudtam kijönni sehogyse, akármennyire szerettem, annyit veszekedtünk, hogy szörnyű. Pedig amúgy nem vagyok nagyon veszekedős, a férjemmel 4 év után se veszekedtünk még egyszer sem, de ez a 2 bika ez kikészített :)

2015. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább a család és a szülők hozzáállásán múlik. Vannak példáim és én ezek alapján gondolom. Van olyan rokonom akinek 3 gyermeke van kettő lány 1 fiú. A lányokkat más az elvárás mint a fiúnak. Ezt nem csak a nemi külömbségekből adódóan.

Pl a lányoknak szó szerint mindent megtehetnek, a fiú még jó formán a véleményét sem mondhatja el, csak a lányoknak van igaza.

Minket anyuék igyekeztek egyformán kezelni a nővéremmel. Gyerekként sokat veszekedtünk, de alapjáraton mindig jó testvérek voltunk. Ha kellett kiálunk egymásért segítünk. Az előbb említett családban ez nincs meg.

Én is anyuék szemlélete szerint próbálom a gyerekeimet nevelni.

2015. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vízöntő vagyok és a húgom halak. Attól még mi mindig is jól kijöttünk :))
2015. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én skorpió vagyok, aki elvileg senkivel sem jön ki... Tesóm és a férjem ikrek, velük végképp nem. Ennek ellenére nagyon jó a kapcsolatom a tesómmal is (napi szinten beszélünk, segítünk egymáson), meg a házasságunk is. A gyerekeim bak és oroszlán, látszik a különbség. Anyukám és a fiam között az éveket nem tekintve 4 nap van, remekül megértik egymást. Szóval sok okosat nem írtam:) Van, aki kijön a papírforma szerint a másikkal, van, aki nem:)
2015. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gyerekeim csillagjegye: Vízöntő, Halak, Skorpió, Rák. Határozottan jól kijönnek egymással.

Én Szűz vagyok, húgom Oroszlán, mi is jóban vagyunk.

Szóval szerintem nem ettől függ a kapcsolat minősége.

2015. febr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem amit írtatok, persze függ a szülői hozzáállástól és igaz függ attól is milyen neműek, erre nem is gondotlam, hogy ez is befolyásolhatja :)

A skorpió jegytől félek :) bár mint írtam azért nem szentírás a horoszkóp, de valahol van benne igazság.

2015. febr. 21. 09:04
 8/8 anonim ***** válasza:
A Skorpió fiam a legalkalmazkodóbb, legcsöndesebb a gyerekeim között, pedig már nagykamasz.
2015. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!