Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S Mit csinaljak ez...

S. O. S Mit csinaljak ez ellen itthon? Nagyon faj

Figyelt kérdés
1 hete kezdodott hogy a jobb oldali hatsofelem faj de akkor csak nevettem. Most mar nem birok raalni es egyedul meg pisilni se tudok menni annyira faj:( ejszaka is keptelen vagyok oldalt cserelni.... :( Szo szerint nyomorek vagyok!!! Angliaba elek es itt az orvos azt mondta hogy fogadjam el hogy igy kell elnem egy darabig mert semmit nem kapok ra es igen van akinek 5 hetig is eltart dehat en meg setalni se tudok egyedul :(

2015. febr. 21. 16:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
12 hetes kismama (ikrek)
2015. febr. 21. 16:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Manuálterápiát keress. Olyasmi, mint a csontkovács, csak gyengédebb, terhesen is helyre szabad rakni, ha valami elmozdult vagy begörcsölt.
2015. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De itt nem valal senkise megvagyok love ezzel a ge*i angliaba 😢😢😢 es istenem annyira faj ez kibirhatatlan szo szerint erzem az idegeket 😢😢
2015. febr. 21. 18:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem bal oldalt szokott a farkcsontomnál fájni,de úgy,mintha kést döftek volna bele és azt húzgálnák végig azon a részen. Bekönnyezek ha csak megemelem magam,ami kb. fél centire sikerül. Sokszor kikelni is alig bírok az ágyból. Azért fáj,mert nincsen átmozgatva. Keress neten valami izomnyújtó terhes tornát,hátha segít. Én nem tudok tornázni se,mert veszélyeztetett terhes vagyok.
2015. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
En is az vagyok mert bevereztem 7.heten szoval csak fekudhetek de aaaaa nembirom
2015. febr. 22. 01:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Pont emiatt fáj akkor. Hihetetlen rossz tud lenni,de sajnos nem tudsz vele mit csinálni. Én annyit szoktam,hogy négykézlábra állok az ágyon és óvatosan párszor hátranyújtom a lábam,egészen addig emelve amíg nem érzem,hogy elég. Mindkét lábammal csinálok 5-öt aztán pihenek 1-2 percet. 4-5-ször megismétlem ugyanígy. Általában használni szokott. Nem múlik el teljesen,de enyhít rajta.
2015. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és annyi a lényeg,hogy ne gyorsan emeld,hanem szépen lassan.
2015. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat!! Es ez szulesig igy lesz sose mulik el?
2015. febr. 22. 14:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ez valami krónikussá vált izomgörcs, akkor segíthet, ha megkeresed magadon a kérdéses izmok tapadási helyét (vagy helyeit). Nem ott, ahol fáj, hanem feljebb vagy oldalabbra ott, ahol ha megnyomod, még erősebb lesz a fájdalom, sőt be is zsibbadhat, görcsölhet az egész lábad. Na ezeken a pontokon kéne addig nyomni hősiesen (kérd meg a párodat vagy feküdj tá egy teniszlabdára - ez utóbbinál ne legyen alattad túl puha a matrac), amíg a görcs/fágdalom/zsibbadás el nem múlik.
2015. febr. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudod ilyenkor rendesen átmozgatni magad,maradhat így a szülésig,viszont nekem most már kicsit enyhült így a 27. hétre,de még azért érzem. Gyanítom vissza fog jönni,mivel egyre nagyobb súlyt fogok cipelni magammal. Gondolom most azért múlt el kicsit mert sok elintézni valóm volt és szinte minden nap mennem kellett ide-oda,úgy,hogy megmozgattam magam egy kicsit.
2015. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!