Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beszélhetünk terhességről...

Beszélhetünk terhességről mivel a havim február 18-án lett volna, viszont jött is valami barnás az nap erősebb volt a 2-dik nap semmi a 3-dik nap pedig pecsételés formájában?

Figyelt kérdés
Voltam is tegnap ultrahangra,ott viszont minden rendben volt se gyulladás se ciszta terhesség sem látszott,és azt is mondta,hogy nem látja,hogy most valamikor lesz,és h van havim.a teszt is negativ lett.Visztont a havi előtt kb 9-10 votlam a párommal.Lehet-e ez terhesség ? És ezért ilyen a havi
2015. febr. 21. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos.

Én pl védekezek (de ugye 100% nincs), és ebben a hónapban én is barnáztam csak, vér nem volt, negatív a teszt, nem vagyok terhes.

Szóval lehet terhesség, de ne éld bele magad. Csak ha pozitív lesz a teszt!

2015. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi nem védekeztunk akarnánk hogy össze jöjjon nekem idáig mindig 4-5 napig tartott a havim ilyen még nem volt. Kicsit aggódom,hogy mitől lehet ez mert mint emlitettem ultrahangon minden ok volt .
2015. febr. 21. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát.. Ismételj tesztet vagy 2 nap múlva. 5 nappal a menzi kezdete után Elvileg ki kell hogy mutassa. Van akinek nem de az már ritka.
2015. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!