Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki ismeri Debrecenben a...

Valaki ismeri Debrecenben a Lézer magánrendelőben a babamozit? Vélemény?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én voltam ott. Két terhességem alatt 3 helyen voltunk, az egyik a Lézer volt, a másik a Nagyerdei NC volt, a harmadik a Nobilis. A három közül a Nobilis tetszett a legjobban, ott adták a legszebb képeket. A Nagyerdeiben az tetszett, hogy az uh-os nagyon ügyes volt, ha aludt a baba, akkor addig forgatott, hogy így is láttuk, illetve elküldött sétálni, egyszer ebédelni, hogy hátha felébred, mert mondta, hogyha alszik, akkor szinte felesleges mozizni, hiszen nem olyan az élmény. A Lézerben is kedves volt a hölgy, a kép se rossz, de a három közül, nekem ez volt a legkevésbé tetsző. De ez az én véleményem. Szóval, ha ajánlani kéne egyet, akkor én a Nobilist ajánlanám, árban és minőségben teljesen meg voltunk elégedve.
2015. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Még valaki? Tapasztalat :)
2015. febr. 25. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!