Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek magas koleszter...

Volt valakinek magas koleszterin szintje terhesség alatt? 6.8, és 5.2 ig jó?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, soha nem tudtam róla hogy milyen a koleszterinem, most meglepődtem.14 hetes vagyok, orvost még nem tudtam megkérdezni.Meg vagyok lepődve teljesen.
2015. febr. 26. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit magasabb volt, nem tudom mennyi, mert a doki kapta a leletet, de azt mondta, terheseknél belefér.
2015. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is magasabb. Dokim nem mondott rá semmit, azt mondta a leleteimre, hogy ennyi belefér.

A védőnő viszont közölte, hogy táplálkozzak egészségesebben. Egyek marhahúst és céklát, és ne egyek kenyeret...stb.

Nem tudom amúgy mitől függ, mert nem vagyok egy nagy kenyérfaló, sem édesség, sem cukorfüggő, de próbálok figyelni mit eszek.

2015. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát most teljesen meg vagyok lepődve.Nem mondom hogy sovány vagyok, 66 kiló, 164 centi, meg eszem mindent, tehát nem diétázom, de akkor is furcsa nagyon.
2015. febr. 26. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nem jelent semmit. A jó és rossz koleszterin aránya a lényeg, ha ezt nem csináltatta meg a doki, akkor nincs gond aggodalomra.

Kis elővigyázatosságként mogyorót lehet ragycsalni mert a jó koleszterint emeli és ez által csökken a rossz.

2015. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs gond meg nincs ok aggódomra, összeakadt a kettő. :/
2015. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.hát csak annyi van a leleten hogy koleszterin 6.8, HDL koleszterin 1.67.Nem tudom ez mit jelent így.Azt tudom, vagyis olvastam hogy a HDL a jó koleszterin.
2015. febr. 26. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!