Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek terhes...

Szerintetek lehetek terhes ezekkel a jelekkel?

Figyelt kérdés

ezek a tunetek jelentkeztek: mar 9 napja kesik, erzekeny es megduzzatt a mellbimbom, nagyon kivanos vagyok, sokkal tobbet eszek a megszokottnal, a haspuffadas is jelentkezett, megnott a feher holyasom mennyisege, ma mar a hasam is gorcsolt egy keveset es faradsag is jelentkezet valamint hat fajas


csinaltam tesztet es az negativ lett



2015. febr. 26. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a tesztet? PÉ-d mikor volt nemtudod esetleg?
2015. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel csinaltam s a peteeresem nem tudom biztosra de a parommal elsejen kozosultunk utoljara mert akkor utaztam el
2015. febr. 26. 14:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi most jutott eszembe hogy egyutt voltunk meg 14.en is
2015. febr. 26. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor elvileg már ki kéne hogy mutassa. Szte menj el dokihoz, az a biztos.
2015. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszont ha a 14.-ei együttlétből fogant baba, akkor még nem kell neki kimutatni. Kétesélyes :)
2015. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsejeit már rég kimutatná, a 14.-eit meg még talán épphogy nem. Várj még picit és tesztelj 2 nap múlva megint.
2015. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

teszt!az a biztos. azt hogy milyen tüneteid vannak az agyad is produkálhatja..

ilyen korai terhességnél még a doki se tudna mit mondani, mert nem látna semmit. fogantatás után talán 10 nappal már mindegyik teszt eredményt hozhat:) Remélem sikerül!

2015. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!