Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a teszt pozitiv szerintetek?

Ez a teszt pozitiv szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem is szamitottam erre mert megszakitassal vedekeztünk. Ja es megvolt a menszeszem.3-4napig tartott. De igazan a wc papiron volt (ott nem keves ) most a menszesz utan 5. napon vagyok es ma reggel csinaltam a tesztet . Köszönöm a valaszaitokat

[link]



2015. febr. 27. 09:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,fog az majd erősödni! Gratulálok!!! :)))
2015. febr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
De azert kicsit elszomorodtam is emiatt... Mert tegnap a parom meglepett egy clearblue digivel es azt is megcsinaltam reggel de a szerint nincs baba.. Amit meg mar 2napja csinalok az 10-es teszt (es kiszamoltam pontosan a mai nap a 15.nap az aktus utan amire gondolok hogy foganhatott)szoval mi van akkor ha rossz a teszt? Amugy gyogyszertarban veszem ezt a 10-eset
2015. febr. 28. 08:20
 13/30 A kérdező kommentje:
Ez a ma reggeli(amugy meg ejfelkor pisiltem egyet ezt meg reggel 6-kor csinaltam mert nem birtam aludni sajnos) [link]
2015. febr. 28. 11:14
 14/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is pozitív, de ne parázz! (Tudom, könnyű mondani.) :-)
2015. márc. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap ota elmultak a tuneteim (kiveve a hasfeszulest, ami este egy kicsi fajasba ment at) es ma reggel teszteltem de iszonyu halvany valami lett , pedig total koncentralt volt a pisi..direkt ugy csinaltam este hogy reggelre az legyen..amugy masik 10-es teszttel tudtam csinalni sajnos, mert amivel esdig csinaltam az elfogyott es most akkor az lehet hogy nincs mar baba??! A mostani teszt a dm-es 10-es korai teszt volt .. Most akkor holnap mondjam a dokinak a pozitiv tesztet vagy inkabb hagyjam??!
2015. márc. 1. 08:03
 16/30 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj az orvosodnak hogy van pár pozitív teszted. Ő tud biztosat mondani. Úgy tudom hogy a pozitív teszt nem tévedhet, olyan nincs hogy az negatív legyen. Viszont az előfordulhat hogy a negatív teszt téves, hogy valójában baba van. De nem akarlak félrevezetni, nem tudom miért nem erősödik a csík. Próbálj kíírni egy új kérdést!
2015. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Oke, koszonom a valaszodat! Holnap mondani fogom az orvosnak ezt. Amugy a reggeli teszten is megjelent egy halvany csik csak azt nem tudom mikor hiszen 5perc elteltevel elraktam .. (Ugye akkor meg negativ volt full)De hat majd meglatjuk mi lesz
2015. márc. 1. 09:50
 18/30 anonim ***** válasza:
Szirítok hogy minden rendben legyen!!!
2015. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :) akkor holnap jelentkezem delutan
2015. márc. 1. 11:34
 20/30 anonim ***** válasza:
Várjuk!!
2015. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!