Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon minden rendben van a...

Vajon minden rendben van a babaval?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 12+2 hetes vagyok, es jövö heten lesz a 3. UH-m. Eddig ugy tünik, minden ok, a multkor UH-n mar teljesen babaformaja volt a kicsikenek, mozgott is, szivhang ok.

A tünetek is nagyjabol megvannak, emelyges, neha hanyas is, a mellfeszüles viszont 2 napja jelentösen enyhült, majdnem megszünt..

Igazabol semmi nem utal problemara, en megis parazom. Ma tervezem elmondani a munkahelyen a kollegaknak (többen elmennek most szabira, es a mai nap egy jo alkalom, nem szeretnem mar tovabb titkolni, mert az emelyges miatt neha kellemetlen, hogy egy szot sem szolhatok az egeszröl, ami legalabb megmagyarazna a "viselkedesem"), es alapvetöen nem vagyok babonas, de megis ettöl tartok, hogy mi van, ha most elmondom, es a baba pl. mar nem is el? :(((

9+6-on volt az utolso UH, szerintetek, ha ott minden ok volt, akkor nincs okom aggodalomra?



2015. febr. 27. 09:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem keress egy jó pszichológust.
2015. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

szia, örülök, hogy te ennyire magabiztos es nyugodt vagy, kivanom neked, hogy sose ismerd meg az ilyen jellegü belsö felelmet es bizonytalansagot.

minden jot neked :)

2015. febr. 27. 10:15
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 12 hetes vagy, elméletileg már az is normális, ha minden tüneted elmúlik, úgyhogy én emiatt nem aggódnék. Viszont én az UH-ig nem mondanék semmit. Én is 13 hetesen voltam, nálam se utalt gondra semmi, és nem is volt, de nem mertem addig egy szót sem szólni a tágabb környezetemnek (a szűk persze tudta). Mondjuk én talán túl óvatos voltam, mert az előző terhességem missed ab lett 9 hetesen, de úgy voltam vele, hogy ha majd a 12 hetes uh-n minden rendben, akkor hiszem el, és akkor lesz nyilvános.

Biztos, hogy semmi baj nincs a babáddal, és vígan ficánkol odabent, de ha ne adj isten mégsem így van, nagyon szar utána, ha kérdezgetik, hogy most akkor mi van, és sajnálnak, én ezért várnék. És nem utolsósorban téged se idegesít, hogy most elmondtad mindenkinek, és mi van, ha mégis baj van. De minden rendben lesz :)

20hkm

2015. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves 2., ugy latom, neked sikerült megerteni a dilemmamat :)
2015. febr. 27. 10:20
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia. Én 12+5 napis vagyok,és nekem a kevés tünetem is elmúlt. A cicim nekem se fáj pár napja olyan durván. Én is aggódok,de hétfőn voltam genetikai uhn,minden rendben volt.
2015. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ez nagyon jo hir, gratulalok :)

en pont erre megyek majd kedden, es szerintem ezert is hatalmasodott el most rajtam az aggodas..

de igyekszem pozitiv maradni, sokat segit az, hogy itt legalabb beszelhetek rola :)

2015. febr. 27. 10:25
 7/19 anonim ***** válasza:
Így van :-) nekem már látták a méhlepényt,szerintem emiatt változik sokminden,mert ahogy olvasgatok ilyenkor a legtöbben megijednek :-) de ilyesztő is a hirtelen változás,főleg ha első baba.
2015. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*ijesztő akart lenni
2015. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%

Nem akarlak megbántani de h lehet élvezni így a terhességet h halálra aggódod magad? Minden uh után agyalni a következőig h na rendbe van e, él e?

Az elején vagy mi lesz a végéig? Bele fogsz őrülni.

2015. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan gondolkodtam annyi hetes terhesen, szerintem tök normális hogy így gondolkozol. Én is sokat aggodalmaskodtam, akkor csökkent ez az önmardosás amikor elkdztem érezni, és végre van mindig egy biztos jel:) Ha nem érzem pár óráig egyek egy kics csokit, vagy egy könnyü kávét, kis kólát, és akkor megnyugszok mert beindul. Msot irhatom hogy nyugi, remélem egy kicsit elhiszed hogy ezen mindeki átesik, nekem senki nem szólt hogy a terhesség ennyi aggódással, kétellyel, kérdések százaival és bizonytalansággal jár. Nehezen viseltem sokáig..
2015. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!