Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen voltatok EKG-én?...

Hány hetesen voltatok EKG-én? 13 hetesen elég ha megyek? És fogászaton mikor voltatok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogászatra egyébként is 4 havonta járok (problémás az ínyem).EKG-re 32hetesen küldtek.
2015. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18.hét környékén voltam EKG-n, majd kb 2-3 hét múlva fogászaton.
2015. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A fogorvosomnál valamikor a 25. hét körül (de csak a szokásos ellenőrzésen), belgyógyászaton 30 hetes kor körül.
2015. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19 hetesen voltam Ekg-n is, meg fogászaton is. Egy nap zavartam le mind a kettőt. Nekem így egyszerűbb volt.
2015. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak olvasom hogy sokan letudják már pár hetesen a belgyógyászatot is, meg mindent, úgy érzem el vagyok késve:-)
2015. febr. 27. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez helyenként változó.

Nálunk pl az első trimeszter során kell a belgyógyászatot, EKG-t letudni. A fogászat meg amikor neked tetszik. (Bár az én orvosom azt is az első harmadban ajánlotta.)

2015. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fogászat nem is kötelező. Eves után néha fáj a fogam ezért pont ma kértem időpontot, 9 hetes vagyok.


Korábbi szivritmus zavar miatt havonta nézik az ekg-at, terhesség előtt is így volt.

2015. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az első ekg-n a 11. héten voltam, mert nálunk a 12. hétre meg kellett, hogy legyen az eredmény. Fogászatra a 15. héten mentem el, de aztán úgy elhúták az időt az időpont adással, hogy csak a 29. héten lett betömve a lukas fogam (a fogorvos mondta hogy jó hogy korán mentem mert ezt mindenképpen még a 3. timeszter előtt kell megcsinálni...aztán végül pont a 3. trimeszter lett belőle).

Végül 38 hetesen is el kellett mennem ismételt ekg-ra, mert császáros lettem és kellett a műtéthez egy friss eredmény.

2015. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt nem mondta senki hogy a fogászat kötelező, bár mindig szól a háziorvos hogy el kell menni. Nem vagy elkésve :)
2015. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 7hetesen voltam ekg,és a belgyógyászatot ki lehet váltani házi orvossal. házi dokihoz 9hetesen mentem. fogászaton nem voltam,szerintem nem is megyek.
2015. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!