Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés a terhesség 7. hetében,...

Vérzés a terhesség 7. hetében, mi várható?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál,gyógyszert kaptam és szigorú pihenést.Elmondta mi ez,mi lehet a következménye.Az érdekelne,hogy volt-e más is így,és nem lett semmi baja a babának.Tegnap dél körül kezdtem vérezni,egy betétnyi kb.,ma már "csak" barnázgatok.Kérem írjon olyan kismama-anyuka aki átélt ilyet.Köszönöm
2010. febr. 13. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez a harmadik terhességem és most is véreztem kb a 6.héten,igaz csak egy picit.de most 20.héten vagyok és semmi baj nincsen.Pedig nem is pihentem,mert egy 18 hós mellett ezt nem lehetett,és még szopizott is akkor!

A középső fiammal,is véreztem az 5.-7hétig,de elég rendesen akkor hematómát állapítottak meg nálam.Akkor pihentem és semmi baj nem lett!Nyugodj meg nálad is minden rendben lesz!

2010. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez lehet hogy nem ide tartozik de amikor anyum velem volt terhes még 25 éve akkor ő a terhesség első 2 hónapjában menstruált rendesen:-)
2010. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors a választ,aranyos vagy,hogy nyugtatsz.Nagyon aggódom.
2010. febr. 13. 20:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 6. hétben volt egy kis vérzésem, kaptam Utrogestant, feküdtem 1 hetet, azóta is igyekszem sokat pihenni, és nagyon pozitívan állok hozzá mindenhez. Egyszerűen mindennek rendben kell lennie, nem engedhetjük meg, hogy aggódunk!! Minden rendben lesz, pihenj!

12 hetes kismama

2010. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is utrogestant kaptam és a mostani gépezést leszámítva fekszem egész nap,és imádkozom.Köszönöm az újabb választ!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 13. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. es a 9. heten volt.Utrogestan,pihenes es... azota mar 9 honapos a nagyfiu :-)
2010. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 5 hetesen volt egy kevés vérzésem. Én is Utrogestan hüvelykapszulát kaptam és magne b6-ot.

Szigorú fekvésre ítéltek és később sem emelhettem semmit illetve nem terhelhetem magam. Most vagyok 17 hetes és eddig minden rendben!

Nyugi, ha hormonprobléma az Utrogestan segít. Ha pedig nagy baj van, akkor sajnos nem tudsz tenni semmit ellene.

Te megtettél mindent amit tehettél, de egyébként fontos a pozitív hozzáállás is. Megérzi:)

2010. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most lefekszem,jó éjt mindenkinek:)
2010. febr. 13. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 6 héttől véreztem, hol jobban hol kevésbé, most úgy néz ki a 16. héttől nem vérzek. Kaptam Utrogestant és én is fekszem. Most vagyok a 18. héten.
2010. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is vérezgettem,kaptam utrogestant és pihentem,nem szexeltem a 12.hétig!most már minden rendeben.

pihenj sokat!

sok sikert neked,vigyázz magatokra

28 hetes kismami

2010. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!