Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozi teszt,16 mm-es...

Halvány pozi teszt,16 mm-es nyálkahártya, pici hasűri folyadék, de a doki nem lát semmit. Lehet mégis baba?

Figyelt kérdés

Többféle tesztet is vettem,egyik másik halvány volt,volt ami kicsit erősebb.Clearblue digitális teszt 1-2 hetes terhességet mutatott február 24-én.

Másnap voltam is dokinál,de semmit nem látott hüvelyi uhval.Vissza rendelt két hét múlva.De előtte jól rám hozta a frászt h nehogy méhenkívüli legyen a hasűri folyadék miatt-ehhez azt is hozzátette h az is lehet h peteérésből vissza maradt folyadék.Nagyon aggódom és totál türelmetlen vagyok.Mit tudnátok mondani? Esetleg valakinek efféle tapasztalat?


2015. márc. 1. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani, hogy ne legyél türelmetlen. Nagyon korán mentél dokihoz. a nyálkahártya jó vastag. 4 hetes lehetsz, ilyenkor persze, hogy nem lát semmit, esetleg csak felritkulást... Várni kellett volna még legalább két hetet, hogy egy petezsák és szikhólyag látszódjon, a szívhang még két hét múlva sem biztos... Szóval nagyon nagyon hamar mentél dokihoz. Tesztet csinálj még, ha szép erős, akkor szépen emelkedik a hcg szinted és fejlődik a terhesség.
2015. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban lehet a pé miatt is a folyadék, én amikor méhenkívüli terhes voltam , más okból voltam uh-on kérdezte a doki,hogy mikor fogok menstruálni,mert folyadékot lát, mondtam,hogy jó lenne ha jönne meg mert babát szeretnénk, erre mondta,hogy lehet a méhenkívüli terhesség jele is, pár nap múlva pozitívat teszteltem, amjd egy hét múlva elvetéltem. nagyon -nagyon korán mentél orvoshoz, leghamarabb a 6ik héten érdemes menni (menstruáció első napjátol számolják a terhességet).
2015. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

1-2 hetes terhesség???


A terhesség első két hete az ovuláció előtt van.

2015. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A clearblue teszt azt irja ki h kb mikor fogant baba
2015. márc. 1. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, értem.

Tehát akkor éppenhogy 4 hetes lehettél, vagy még talán annyi sem, mikor orvoshoz mentél.


Nyugi, teljesen normális, hogy még semmit nem látott. A petezsákod még olyan kis parányi volt akkor.


A méhenkívülire nagyon kicsi az esély. Az esetek túlnyomó többségében nagyon erős fájdalommal és vérzéssel jár.

És ha az orvos reális esélyt látott volna rá, akkor nem váratott volna téged két hétig. Szerintem csak óvatos.


Mikor legközelebb mész, már lesz petezsákod, és ha nagyon jó az uh-készülék, akkor talán szívhang is.


Könnyű mondani, de ne stresszelj sokat, mert azzal csak ártasz a picidnek. Ha nem vérzel, nem barnázol, nincsenek görcseid, akkor minden rendben.

2015. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon drukkolok h babás legyél!
2015. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek,olyan jól esik .

Ma megint csináltam egy clearblue tesztet és ugyanazt írta ki....hogy lehet?nem kellene már inkább 2-3 hetes fogantatási időt irni?

2015. márc. 2. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!