Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korházba kerültem vérzéssel...

Korházba kerültem vérzéssel egy haematoma okozta. Mennyi idő még felszívódik? Szerintetek mikor engednek ki?

Figyelt kérdés
Már több mint két hete korházba vagyok a haematoma miatt. 28 hetes vagyok. 36mmx27mm-es a haematoma. Nagynak számít? Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 1. 19:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Valaki???
2015. márc. 1. 20:07
 2/9 anonim ***** válasza:

2 hete? és mit csinálsz ott? vagy mit csinálnak?


engem kicsit kisebb haematomával fektettek be (40x18), azt mondták majd másnap újra megnézik. se másnap se azután nem tették, 3. nap vertem az asztalt, végül leküldtek uh-ra, ott a szonográfus mondta, hogy szerinte nem indokolt bent feküdnöm, de persze csak halkan. így hazamentem saját felelősségre. otthon is remekül tudtam feküdni :) ez a 18. héten volt, 2 hetente mentem uh-ra, 27. hétre szívódott fel. jó sok idő volt... de aztán még dolgozni is visszamehettem, kiírt napon szültem :)

kitartás!!! :)

2015. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a hematóma nem olyan nagy. Nem értem, mi indokolja, hogy 2 hete kórházban legyél.


Az egyém 8x3 cm volt, és egy hónap alatt szívódott fel teljesen. Igaz, én barnáztam is, így gyorsabban ürült.

Otthon feküdtem szépen, de pl. főzni, mosást berakni, teregetni felkeltem.

2015. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Azt mondta az egyok doki majd akkor mehetek haza ha felszívódott. Én is barnázok,de viszont már egy hete nem véreztem. Remélem lassan haza mehetek.
2015. márc. 2. 07:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha saját felelőségemre haza megyek és ha véletlen megint vérzek ugyanúgy foglalkoznak majd velem. Nem merek így haza menni félek nehogy baj legyen.
2015. márc. 2. 07:53
 6/9 anonim ***** válasza:

ha te ott érzed magad biztonságban, akkor maradj :)

én nem éreztem, rám se néztek, unatkoztam, a plafont néztem... otthon nekem jobb volt :) egyébként igen, ugyanúgy ellátnak. én véreztem aztán 35. héten is, bár az tágulásos vérzés volt, de természetesen rendesen megvizsgáltak akkor is.

rutascorbint szedsz?


szerintem úgy készülj, hogy még úgy 1 hónapot bent leszel :(

2015. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem szedek semien gyógyszert. A magnéziumot mondta csak a doki. Nem érzem itt jól magam csak félek haza menni. Olyan érzésem van mindig mint ha folyna valami,félek nehogy magzatvíz legyen.
2015. márc. 2. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:

vizitkor kérdezd meg, hogy rutascorbint szedhetsz-e.

nekem ezt adtak, picit gyorsítja, ez c-vitamin tulajdonképpen, érfalmegtámasztó.

elég fura az a kórház is ahol te vagy... na én pont ezekért léptem le. mondjuk mi autóval pár percre lakunk a kórháztól. te mennyire? mert ha közel, akkor bár biztatni nem akarlak, de tényleg hazamennék a helyedben.

volt uh-od? csökkent a mérete?

2015. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
50km-re lakok a kórháztól. Holnap lesz uh-m. Remélem minden rendben lesz. Jó lenne haza engednének.
2015. márc. 2. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!